Chętnie robiliście sobie pamiątkowe fotografie z Kurierem...

  Chętnie robiliście sobie pamiątkowe fotografie z Kurierem Lubelskim [ZDJĘCIA]

  Aleksandra Dunajska

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Chętnych na pamiątkowe zdjęcie z Kurierem Lubelskim we wtorek nie brakowało. - To świetny pomysł na uczczenie urodzin gazety - przyznawali lublinian
  1/25
  przejdź do galerii

  Chętnych na pamiątkowe zdjęcie z Kurierem Lubelskim we wtorek nie brakowało. - To świetny pomysł na uczczenie urodzin gazety - przyznawali lublinianie.
  ©Małgorzata Genca

  Fotobudka na deptaku budziła we wtorek duże zainteresowanie. Zdjęcie Czytelników z Kurierem w tle to kolejna odsłona świętowania urodzin naszej gazety.
  Przed fotobudką ustawił się we wtorek m.in. Witold Szpilczyński, czytelnik naszej gazety prawie od początków jej istnienia. - Kurier Lubelski po raz pierwszy miałem w rękach mniej więcej jako 20-latek. Dzisiaj mam 75 - podkreślał. - Zawsze staram się być na bieżąco z informacjami - dodał.

  Studentki Olga i Oleksandra robiły sobie pamiątkowe zdjęcie aż dwa razy. - To świetny pomysł na uczczenie urodzin gazety - stwierdziły.
  Chętnych na fotkę z Kurierem Lubelskim w tle było wielu. Fotobudka, ustawiona na deptaku przez firmę FotoIluzjon, czekała na lublinian od południa do godziny 16. Można było skorzystać z jej usług bezpłatnie.

  Gazeta w kiosku, wystawa przed ratuszem


  Pamiątkowe fotografie to nie jedyna niespodzianka dla Czytelników na 60. urodziny Kuriera Lubelskiego (przypadały dokładnie w ostatni piątek). Do końca tygodnia za złotówkę można jeszcze kupić specjalne, 12-stronicowe, wydanie gazety w jej dawnym, dużym formacie. W środku znajdziecie Państwo, poza aktualnymi informacjami, m.in. archiwalne fotografie z redakcji Kuriera, a także wspomnienia znanych i mniej znanych lublinian związanych z naszą gazetą. Przypominamy także m.in. historię placu Litewskiego i Centrum Spotkania Kultur.

  Przed ratuszem można zaś nadal oglądać wystawę prezentującą historię Kuriera.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   4 siroty na krzyż a szkopy - chętnie.

   Zdechły (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Prawie taka sama propaganda jak w 1939 r.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   O tym się mówi

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama