Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w...

Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w Internecie

ask

Kurier Lubelski

Aktualizacja:

Kurier Lubelski

Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w Internecie

Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w Internecie ©printscreen stronny

Osoby, których sprawy toczą się przed lubelskim Sądem Okręgowym mogą czytać w Internecie protokoły rozpraw i zapoznawać się z wszystkimi dokumentami.
Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w Internecie

Sąd Okręgowy w Lublinie: Akta swojej sprawy znajdziesz w Internecie ©printscreen stronny

Żeby mieć dostęp do akt swojej sprawy wystarczy zalogować się na stronie portal.lublin.sa.gov.pl i wypełnić wniosek o rejestrację konta. Potem wystarczy zgłosić się do Biura Obsługi Interesantów Sądu Okręgowego w Lublinie. Na podstawie dowodu osobistego, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również legitymacji potwierdzającej wykonywanie zawodu prawniczego zweryfikowane zostaną dane osobowe. Zainteresowany dostanie zaś login i hasło.

- Na ich podstawie może logować się na stronę czytać i odsłuchiwać protokoły wcześniejszych rozpraw - mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. - Pozna tam także terminy kolejnych spraw, czy opinie, które w formie elektronicznej dołączono do akt.

Z wyrokami wydanymi w lubelskim Sądzie Okręgowym można natomiast zapoznawać się na stronie orzeczenia.lublin.so.gov.pl. Nie wymagane jest do tego logowanie.




Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!



Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
za uszami

wikt (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

Pole do popisu dla hakerów.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Kopiuj-wklej http://lublin.so.gov.pl/portal-informacyjny.html

:)))) (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Internetowy Portal Informacyjny Sądu Okręgowego w Lublinie (zwany Portalem Informacyjnym) utworzony został dla ułatwienia podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa...rozwiń całość

Internetowy Portal Informacyjny Sądu Okręgowego w Lublinie (zwany Portalem Informacyjnym) utworzony został dla ułatwienia podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa ( w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom) dostępu do informacji o stanie spraw rozpoznawanych przed Sądem Okręgowym w Lublinie i podejmowanych w nich czynnościach.
Aby zostać użytkownikiem Portalu Informacyjnego, należy zarejestrować się wypełniając „Wniosek o rejestrację konta”. Podane w nim dane weryfikowane są w Biurze Obsługi Interesantów Sądu Okręgowego w Lublinie poprzez porównanie ich z ważnym dokumentem tożsamości, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również z legitymacją potwierdzającą wykonywanie zawodu prawniczego.
Zasady funkcjonowania i warunki korzystania z Portalu Informacyjnego Sądu Okręgowego w Lublinie określa Regulamin, stanowiący załącznik do zarządzenia Nr Adm. 0001-70/13 Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie.

Portal Informacyjny jest dostępny pod adresem: portal.lublin.sa.gov.plzwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

O tym się mówi

Wideo