Tenis stołowy: Artur Rachański z Tomaszowa Lubelskiego mistrzem Polski nauczycieli

Z czterema medalami wracają reprezentanci z naszego regionu z zakończonych w Ostrowcu Świętokrzyskim mistrzostw Polski nauczycieli i pracowników oświaty w tenisie stołowym. Najcenniejszy złoty krążek wywalczył w kategorii 41-50 lat Artur Rachański, reprezentujący TUKS Tomaszów Lubelski.

W kategorii 51-60 lat na trzecim miejscu podium sklasyfikowany został Andrzej Głodek (Arka Ryki). Także brązowy krążek, tyle, że w kat. 61-70 lat wywalczył Adam Rozwadowski ze Szczebrzeszyna.

W klasyfikacji drużynowej drugie miejsce zajął Okręg Lubelski ZNP w składzie: Krzysztof Barszcz, Radosław Łukasik, Marcin Grzyb i Artur Rachański.

Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się na dalszych miejscach.