Podziel się z głodnymi

  Podziel się z głodnymi

  IAR

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  W weekend Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie prowadzi ostatnią w okresie przedświątecznym zbiórkę datków w lubelskich supermarketach.
  Dzięki Państwa hojności i wsparciu podczas poprzednich zbiórek udało nam się zebrać ponad 7 tys. złotych - piszą w apelu do lublinian członkowie Bractwa. - Środki te pozwoliły na zakup części produktów do sporządzenia posiłków na uroczyste śniadanie wielkanocne dla najuboższych mieszkańców Lublina oraz trwałych produktów żywnościowych do paczek świątecznych. Państwa pomoc i zaangażowanie sprawiło, że możemy ofiarować żywność rodzinom wielodzietnym, matkom samotnie wychowującym dzieci i wszystkim osobom ubogim, dla których nasz Wielkanocny Stół przy ul. Zielonej 3, jest jedynym do którego zasiądą podczas nadchodzących Świąt. Serdeczne Bóg zapłać za Państwa wsparcie.

  Wolontariusze kwestują dziś i w sobotę w hipermarketach: OBI (al. Kraśnicka), E. Leclerc (ul. Turystyczna), Galerii Olimp oraz w Stokrotce przy ul. Śliwińskiego. Posiadają imienne identyfikatory, oznakowane i zaplombowane puszki z logo Bractwa. Są ubrani w żółte koszulki.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo