Hurtownia ograbiona z pieniędzy

  Hurtownia ograbiona z pieniędzy

  LUB

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Policja poszukuje sprawców napadu na hurtownię wędlin w Lublinie, do którego doszło dziś po godz. 12:15 przy ul. Związkowej.
  Policjanci ustalili, że pod budynek hurtowni białym vw passatem combi podjechało trzech mężczyzn. Wszyscy byli zamaskowani kominiarkami. Dwóch z nich weszło do środka budynku, jeden pozostał przy aucie - mówi sierż Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji. - Wewnątrz lokalu znajdowały się dwie pracownice. Napastnicy zagrozili kobietom przedmiotem przypominającym broń. Następnie splądrowali kasę kradnąc pieniądze. Bandyci uciekli z łupem na zewnątrz, nie wyrządzając nikomu krzywdy. Wsiedli do samochodu i odjechali prawdopodobnie w kierunku Al. Spółdzielczości Pracy.

  Policja poszukuje sprawców napadu. Wiadomo, że poruszali się samochodem marki Volkswagen Passat Combi koloru białego, na niemieckich numerach rejestracyjnych o początkowych literach MBV...

  Jeden ze sprawców ubrany był w beżowy polar i jasne spodnie.

  Szacuje się, że sprawcy skradli znaczną ilość pieniędzy, w granicach kilkudziesięciu tys. złotych.

  Osoby, które mogą posiadać informacje na temat miejsca pobytu sprawców proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie pod nr tel. (081) 742-73-40 lub 997.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo