Menu Region

Tenis stołowy: Gabriela Jakoniuk i Błażej Warpas wygrali II...

Tenis stołowy: Gabriela Jakoniuk i Błażej Warpas wygrali II WTK młodzików

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

PUKUS

Prześlij Drukuj
Zwycięstwami Gabrieli Jakoniuk (Fala Piotrawin) i Błażeja Warpasa (AZS UMCS Optima Lublin) zakończył się rozegrany w Rykach II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików. Podczas zawodów wyłoniono reprezentantów województwa na II Grand Prix Polski, który odbędzie się 22-24 listopada w Warszawie. Do stolicy pojadą Jakoniuk, Katarzyna Pawlak (AZS UMCS Optima Lublin), Warpas i Bartosz Kowalczyk (Lewart Lubartów). Z listy ogólnopolskiej w Warszawie zagra również Marcin Jaszczuk (Lewart Lubartów).
W sumie w Rykach rywalizował 115 osób (54 młodziczki i 61 młodzików).

Wyniki II WTK


Młodziczki: 1. Gabriela Jakoniuk (Fala Piotrawin), 2. Katarzyna Pawlak (AZS UMCS Optima Lublin), 3. Michalina Górska (Fala Piotrawin), 4. Aleksandra Osuch (Fala Piotrawin), 5. Paulina Wesołek (Arka Ryki), 6. Sandra Niedźwiecka (AUKS PWSZ Trefl Zamość), 7. Justyna Małek (Spartakus Dzwola), 8.
Emilia Mazur (UKS Gościeradów), 9. Julia Gąsiorowska (ULKS Dzierzkowice), 10. Weronika Szewczak (Amicus Łopiennik Górny), 11. Katarzyna Hyjek (UKS Gościeradów), 12. Patrycja Papierz (Spartakus Dzwola), 13. Natalia Turska (Arka Ryki), 14. Aleksandra Majek (Arka Ryki), 15. Zuzanna Węglińska (Fala Piotrawin), 16. Amelia Kroszczyńska (AZS KU PSW Biała Podlaska), 17. Natalia Jarzyna (SKTS Dwójka Kraśnik), 18. Karolina Palejewska (Optima Zamość), 19. Dominika Mikita (ULKS Dzierzkowice), 20. Kamila Kiliszek (Arka Ryki), 21. Emilia Kołomańska (Arka Ryki), 22. Ewa Szubartowska (SKTS Dwójka Kraśnik), 23. Julia Sochalska (Fala Piotrawin), 24. Oliwia Sikora (ULKS Dzierzkowice), 25. Edyta Mikita (ULKS Dzierzkowice), 26. Alicja Serafin (Legion Grabów Szlachecki), 27. Kinga Tymicka (Amicus Łopiennik Górny), 28. Weronika Gąska (Arka Ryki), 29. Dagmara Skrzyńska (Optima Zamość), 30. Agata Michota (ULKS Dzierzkowice), 31. Wiktoria Silezin (Optima Zamość), 32. Karolina Pałys (UKS Gościeradów), 33. Anna Franczak (Optima Zamość), 34. Julia Kawęcka (LUKS Stróża), 35. Barbara Pyra (Panda Liśnik Duży), 36. Natalia Buczyńska (Spartakus Dzwola), 37. Agnieszka Krzak (Fala Piotrawin), 38. Martyna Kalbarz (Legion Grabów Szlachecki), 39. Amelia Dudek (ULKS Dzierzkowice), 40. Anna Klimek (UKS Gościeradów), 41. Magdalena Żak (Arka Ryki), 42. Katarzyna Jusiak (Junior Łucka), 43. Dominika Fiust (Junior Łucka), 44. Andżelika Sergiel (Legion Grabów Szlachecki), 45. Martyna Sokołowska (Arka Ryki), 46. Maja Gryć (niestowarzyszona, Lublin), 47. Julia Kuchnio (Arka Ryki), 48. Martyna Mazurek (Panda Liśnik Duży), 49. Paulina Majek (Arka Ryki), 50. Magdalena Mostrąg (Panda Liśnik Duży), 51. Dominika Buczan (Spartakus Dzwola), 52. Gabriela Jędrzejewska (Optima Zamość), 53. Oliwia Butrym (Arka Ryki), 54. Edyta Lenart (ULKS Dzierzkowice)

Młodzicy: 1. Błażej Warpas (AZS UMCS Optima Lublin), 2. Bartosz Kowalczyk (Lewart Lubartów), 3. Łukasz Drzewiecki (Lewart Lubartów), 4. Radosław Chrześcian (AZS UMCS Optima Lublin), 5. Karol Nowosadowski (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 6. Jakub Ochnik (Dynamo Gózd), 7. Jakub Komar (Dynamo Gózd), 8. Jakub Zguczyński (SMS Włodawa), 9. Jakub Szczerbacz (Kłos Chełm), 10. Bartłomiej Buryta (Spartakus Dzwola), 11. Rafał Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 12. Piotr Podkoń (Kłos Chełm), 13. Mikołaj Madras (SKTS Dwójka Kraśnik), 14. Przemysław Miłosz (Legion Grabów Szlachecki), 15. Norbert Płachta (Sygnał Lublin), 16. Jacek Szczecki (Jawor Janów Lubelski), 17. Mikołaj Zabielski (AZS UMCS Optima Lublin), 18. Miłosz Plewik (Sygnał Lublin), 19. Kacper Krusiński (ULKS Dzierzkowice), 20. Jakub Gajek (Dynamo Gózd), 21. Emil Nowak (AZS UMCS Optima Lublin), 22. Krystian Różalski (Fala Piotrawin), 23. Szymon Strycharczuk (Ogniwo Chełm), 24. Jakub Buczak (AUKS PWSZ Trefl Zamość), 25. Szymon Zguczyński (SMS Włodawa), 26. Erwin Ciba (LUKS Stróża), 27. Jarosław Kurkiewicz (UKS Gościeradów), 28. Dawid Serafin (Panda Liśnik Duży), 29. Marcin Samolej (LUKS Stróża), 30. Jakub Kostyra (Arka Ryki), 31. Bartłomiej Antolak (Arka Ryki), 32. Damian Borzęcki (Lewart Lubartów), 33. Szczepan Tłuścik (ULKS Dzierzkowice), 34. Damian Bielecki (Spartakus Dzwola), 35. Michał Sowa (Dynamo Gózd), 36. Marcin Skrzypek (SMS Włodawa), 37. Krystian Ciempiel (ULKS Dzierzkowice), 38. Mikołaj Czerniec (niestowarzyszony, Radorysz Smolarny), 39. Igor Warowny (Arka Ryki), 40. Rafał Nowak (LUKS Stróża), 41. Marek Resztak (Panda Liśnik Duży), 42. Michał Kotowoda (Ogniwo Chełm), 43. Hubert Rogala (AZS UMCS Optima Lublin), 44. Dawid Duda (ULKS Dzierzkowice), 45. Szymon Rachoń (ULKS Dzierzkowice), 46. Michał Hyjek (UKS Gościeradów), 47. Jakub Beczek (Legion Grabów Szlachecki), 48. Karol Kurzyna (SKTS Dwójka Kraśnik), 49. Wiktor Majek (Arka Ryki), 50. Antoni Mróz (Arka Ryki), 51. Marcel Ciempiel (ULKS Dzierzkowice), 52. Kornel Ufniarz (Panda Liśnik Duży), 53. Sebastian Cichoń (ULKS Dzierzkowice), 54. Karol Garbacz (SKTS Dwójka Kraśnik), 55. Eryk Solis (SKTS Dwójka Kraśnik), 56. Adrian Giza (Panda Liśnik Duży), 57. Bartłomiej Tkaczyk (SP 46 Lublin), 58. Hubert Wilk (Panda Liśnik Duży), 59. Kacper Goleń (Panda Liśnik Duży), 60. Patryk Michota (Panda Liśnik Duży), 61. Dominik Cielepała (ULKS Dzierzkowice).
Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama