Reklama w Kurierze Lubelskim

    Reklama w Kurierze Lubelskim

    kl

    Kurier Lubelski

    Aktualizacja:

    Kurier Lubelski

    Oferta handlowa dla klientów zainteresowanych reklamą w Kurierze Lubelskim.
    Reklama w Kurierze Lubelskim
    OFERTA HANDLOWA
    Ważna od 18.11.2013 r.

    KONTAKT



    DYREKTOR BIURA REKLAMY
    Dariusz Topyła
    tel. 81 446-28-10
    d.topyla@kurierlubelski.pl

    BIURO OGŁOSZEŃ
    tel. 81 446-28-02
    fax 081 446-28-14
    reklama@kurierlubelski.pl

    DZIAŁ REKLAMY
    Magdalena Chruścik, tel. 81 446-28-54 magdalena.chruscik@polskapress.pl
    Agnieszka Dados, tel. 81 446-28-58 agnieszka.dados@polskapress.pl
    Mariola Grymuza, tel. 81 446-28-54 mariola.grymuza@polskapress.pl
    Piotr Karczmarczyk, tel. 81 446-28-53 piotr.karczmarczyk@polskapress.pl
    Henryk Sanecki, tel. 81 446-28-52 henryk.sanecki@polskapresse.pl
    Aneta Świderska, tel. 81 446-28-55 aneta.swiderska@polskapress.pl
    Andrzej Żyśko, tel. 81 446-28-57 andrzej.zysko@polskapress.pl

    Oddział terenowy w Puławach:
    Hanna Bednarzewska - hanna.bednarzewska@polskapress.pl

    Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Załączniki (7)

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    O tym się mówi

    Wideo