Oferty deweloperów: Mieszkania czekają na chętnych

Oferty deweloperów: Mieszkania czekają na chętnych

Piotr Olejarz

Kurier Lubelski

Aktualizacja:

Kurier Lubelski

Ostatnio specjaliści obserwują wzrost liczby sprzedanych nowych mieszkań. - W lutym zanotowaliśmy ok. 15-proc. wzrost liczby transakcji, co można uznać za zwiastun oczekiwanego wiosną ożywienia na rynku. Liczba transakcji zarejestrowanych w lutym jest także o 47 proc. wyższa niż przed rokiem - zauważa Bernard Waszczyk, analityk Open Finance.
- W Lublinie, licząc rok do roku, zanotowaliśmy - podobnie jak na całym rynku - blisko dwukrotny wzrost liczby zawieranych transakcji - dodaje. Jak stwierdzają eksperci, banki łagodzą swoją politykę kredytową. Dostępność kredytów hipotecznych nie pozostaje bez wpływu na zainteresowanie nowymi mieszkaniami.

Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę lubelskich firm oraz planowane przez nich nowe inwestycje.


* LUK Jacek Wysokiński, Lublin, ul. I Armii WP 2, tel. 81 532-34-11, 508-099-650

Najprawdopodobniej w drugim kwartale tego roku firma rozpocznie sprzedaż mieszkań w budynku przy ul. Węglinek. W ofercie dewelopera pojawią się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 40 do 75 metrów kwadratowych.

Trzypiętrowy budynek będzie wyposażony w windę. Większość mieszkań będzie miała dwa balkony, a lokale na parterze - tarasy. Chętni będą mogli wykupić miejsce postojowe w garażu podziemnym.

* INTERBUD LUBLIN SA, Lublin, ul. Turystyczna 36, tel. 81 745-07-97

Spółka kończy sprzedaż mieszkań przy ulicy Dunikowskiego na os. Brzozy w dzielnicy Dziesiąta. Chętni powinni się jednak śpieszyć. W ofercie zostało około 15 lokali, o powierzchni 58 i 65 mkw., w cenie od 4400 do 4500 złotych za metr kwadratowy.

Deweloper sprzedaje również mieszkania w pierwszym bloku w pobliżu ul. Willowej. W ciągu miesiąca dla klientów powinny być dostępne lokale w drugim budynku. Łącznie będzie to około 140 mieszkań. Ich powierzchnia kształtuje się od 31 do 78 mkw. Ceny wahają się od 4600 do 4800 zł za metr kwadratowy.

* LABORA, Lublin, ul. Ułanów 7b, tel. 81 538-23-65

Deweloper ma do sprzedania ostatni segment "Modern Style" z dużą działką przy ul. Romea na Węglinie. Cena wynosi 3750 złotych za metr kwadratowy.

W kwietniu Labora rozpoczyna budowę zespołu dwóch bliźniaków, łącznie czterech segmentów przy ul. Milczan na os. Szerokie. Każdy segment o powierzchni 130 mkw. z dużą działką. Podobnie jak w pierwszym przypadku, za metr kwadratowy zapłacimy tu 3750 złotych.

* WIKANA, Lublin, ul. Cisowa 11, tel. 81 444-64-80

Firma sprzedaje mieszkania w budynku nr 7 w kompleksie Miasteczko Wikana przy zbiegu ul. Kasztelańskiej i Bartniczej na os. Botanik. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to drugi kwartał 2011 roku. Średnia cena wyniesie 4750 zł za mkw. W budynku znajdzie się 58 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych.

Ostatnie mieszkania zostały w zrealizowanym bloku przy ul. Bluszczowej. O powierzchni od 80 do 117 mkw., z tarasami. Cena za mkw. to 4400 złotych.

* INWESTPROJEKT LUBLIN SA, Lublin, ul. Tomasza Zana 38, tel. 81 528-04-22

Firma oferuje mieszkania przy ul. Bluszczowej. Budynek wyposażony jest w windy, w podziemiach znajdują się miejsca garażowe. Do sprzedania są m.in. trzy lokale o powierzchni od 60 do 70 metrów w cenie 4700 złotych za mkw.

Specjalną ofertę Inwestprojekt Lublin przygotował dla poszukujących większego mieszkania. Lokale o powierzchni od 80 mkw. mogą nabyć w promocyjnej cenie 4400 zł za metr kwadratowy.

* KS Development Sp. z o.o., Lublin, ul. Nałęczowska 30, tel. 81 533-30-30

Firma ma do sprzedania cztery mieszkania, o powierzchni ok. 53 i 73 metry kwadratowe, w bloku przy ul. Dożynkowej 15. Na klientów czeka również 20 lokali w drugim budynku przy tej ulicy w cenie 4600 złotych za metr kwadratowy.

KS Development sprzedaje również apartamenty przy Dolnej Panny Marii. Ich powierzchnia jest zróżnicowana - od 47 do 166 mkw. Cena, jak zapewnia deweloper, atrakcyjna, uzależniona jest od konkretnego lokalu.

* INVESTOR DEVELOPMENT R. Siejka i Wspólnicy Sp. j., Lublin, ul. Zemborzycka 55, tel. 81 441-77-10, 441-77-12

Spółka realizuje drugi etap inwestycji na osiedlu Wiśniowy Sad i przymierza się do rozpoczęcia kolejnego w czerwcu tego roku.

Mieszkania drugiego etapu zostały w większości sprzedane. Zostało kilka lokali dwupokojowych w cenie od 5400 do 5600 złotych za mkw. Zdecydowanie większy wybór jest w trzecim etapie. Klienci mogą wybierać spośród kawalerek, mieszkań dwu- i trzypokojowych, o powierzchni od 32 do 120 mkw. Za podstawową konfigurację zapłacimy 5400-5600 zł za mkw. Inwestor zapewnia, że standard tych mieszkań jest podwyższony. Lokale z oknami drewnianymi, osiedle ogrodzone m.in. z kortem tenisowym i patio.
1 3 »

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

budom najgorszy deweloper opinia

Marek (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Każdy kto mysli o zakupie mieszkania w firmie Budom niech sie 3 razy zastanowi. Juz sam pierwszy kontakt telefoniczny daje do myślenia ale proszę uwierzyć ze to jest sielanka w porównaniu do tego...rozwiń całość

Każdy kto mysli o zakupie mieszkania w firmie Budom niech sie 3 razy zastanowi. Juz sam pierwszy kontakt telefoniczny daje do myślenia ale proszę uwierzyć ze to jest sielanka w porównaniu do tego co jest po podpisaniu umowy. Ta firma jest mentalnie jeszcze w czasach glębokiej komuny gdzie pojęcie klienta nie istniało. Po prostu tego chamstwa i prostactwa nie da sie opisac , trudno uwierzyć ze w dzisiejszych czasach jeszcze takie zachowanie prezesów i kierowników firmy przetrwało. Przed zakupem warto porozmawiać z tymi którzy mieli nieprzyjemność kontaktu z panami K.

http://forum.d***************.pl/budom-zly-deweloper-t97649/?p=930025zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

BUDOM c.d.

Zawiedziony Nabywca (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 66 / 48

.. jesli chodzi o firmę BUDOM niestety jest to prawdą także w odniesieniu do nowego budynku przy ulicy Północnej ... To co widac na pierwszy rzut oka - niestaranne wykonanie, niski standard...rozwiń całość

.. jesli chodzi o firmę BUDOM niestety jest to prawdą także w odniesieniu do nowego budynku przy ulicy Północnej ... To co widac na pierwszy rzut oka - niestaranne wykonanie, niski standard wykończenia, brak wiaty śmietnikowej, niekompletne ogrodzenie budynku, wąskie miejsca parkingowe, niewydolne systemy odprowadzający wodę z dachu budynku w trakcie opadów (a to dopiero początek jesieni). Niestety do tego brak możliwości konstruktywnej rozmowy. Po wejściu do siedziby Firmy Nabywca mieszkania jest traktowany jak niechciany Petent.zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Wysokoński LUK :((((

fatalne wykonanie (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 100 / 86

prawda, co piszą nic dobrego, pozdrownei z z poligonowej

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

BUDOM

Jarek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 103 / 91

Uwaga firma BUDOM partacz i krętacz.
Krzysiak prezes po podpisaniu papierów nie chce znać człowieka.
Brak reklamacji a blok zaczyna nam sie sypac .....


Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Budom-standardy PRL

Konrad (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 60 / 38

…chciałem ze swej strony ocenić nowo-powstały budynek przy ulicy Północnej na pierwszy rzut oka widać niedbałość wykonania materiały wykończeniowe to najniższa tzw. półka szachty...rozwiń całość

…chciałem ze swej strony ocenić nowo-powstały budynek przy ulicy Północnej na pierwszy rzut oka widać niedbałość wykonania materiały wykończeniowe to najniższa tzw. półka szachty licznikowe brudne można w nich dopatrzyć się gruzu, butelek, puszek. Piwnice są wykonane(pozostawione) w stanie surowym tzn. ciągi komunikacyjne jak i piwnice są bez tynków myślę ze zapylanie z posadzek będzie osiadało na klatkach schodowych. Jeśli chodzi o roboty zew. to orynnowanie sprowadza wody opadowe do odwodnienie liniowego znajdującego się przed wjazdem do garażu, prawdopodobnym jest iż w okresie roztopów odpływ zamarznie a co za tym idzie woda wpłynie do garaży. Pytania odnośnie w/w spraw kierowane do BuDOMU (wykonawcy) działają w prosty sposób kupiłeś radź sobie sam !!!!Wobec ogromnej konkurencji na rynku nieruchomości szczerze nie polecam firmy BUDOMzwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Zawiedziony Nabywca

Zawiedziony Nabywca (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 63 / 40

.. niestety jest to prawdą także w odniesieniu do nowego budynku przy ulicy Północnej ... To co widac na pierwszy rzut oka - niestaranne wykonanie, niski standard wykończenia, brak wiaty...rozwiń całość

.. niestety jest to prawdą także w odniesieniu do nowego budynku przy ulicy Północnej ... To co widac na pierwszy rzut oka - niestaranne wykonanie, niski standard wykończenia, brak wiaty śmietnikowej, niekompletne ogrodzenie budynku, wąskie miejsca parkingowe, niewydolne systemy odprowadzajace wodę z dachu budynku w trakcie opadów (a to dopiero początek jesieni). Niestety do tego brak możliwości konstruktywnej rozmowy. Po wejściu do siedziby Firmy Nabywca mieszkania jest traktowany jak niechciany Petent. zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

LUK wysokinski

Oszukany (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 97 / 94

Zanim podpiszesz z nim umowę poczytaj opinie o nim w internecie .Większośc z nich jest niestety prawdziwa .Niestety podpisałem z nim umowę bardzo żaluję'

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mieszka

fiut2486 (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 105 / 88

Niech wam to wszystko zgnije krwipijcy,ludzi na bruk wyrzucają,a oni po 5tyś za met.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

O tym się mówi

Wideo