Studentka KUL została wiceprzewodniczącą NZS

  Studentka KUL została wiceprzewodniczącą NZS

  Kamil Kudyba

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Kinga Kamińska jest studentką IV roku prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, od czterech lat działa w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, a od czerwca tego roku piastuje funkcję wiceprzewodniczącej Zarządu Krajowego NZS ds. projektów ogólnopolskich.
  Kinga Kamińska

  Kinga Kamińska ©Jacek Babicz

  - Od początku mojej przygody z organizacją wkładam wiele pracy w każde realizowane przeze mnie przedsięwzięcie i cieszę się, że mój wysiłek został doceniony - stwierdza.

  W zarządzie NZS głównym zadaniem Kingi jest opieka i koordynacja ogólnopolskich projektów NZS takich, jak: Studencki Nobel, Drogowskazy Kariery czy Wampiriada. - Działałam przy nich już wcześniej, ale tylko na płaszczyźnie lokalnej. Jest to duże wyzwanie, ale wierzę, że podołam zadaniu - dodaje. A pracy na pewno nie zabraknie, zwłaszcza że w tym roku odbędą się obchody 30-lecia istnienia organizacji.

  Zapytaliśmy, czy lubelskie środowisko studenckie może teraz liczyć na jakieś przywileje ze strony NZS. - To oczywiste, że sercem zawsze będę w Lublinie. W końcu tutaj zaczynałam moją działalność w NZS i przez tyle lat ciężko pracowałam. Jednak w tej chwili muszę być przede wszystkim obiektywna.

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  hm

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 59 / 39

  hm, podobają mi się jej usta... takie muzyczne. Pozdrawiam tych co wiedzą o co chodzi

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do ren

  Anna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 27 / 21

  Wiesz ile kosztuje uniewaznienie sakramentu malzenstwa i kto tym sie zajmuje??? :D

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wyjaśnienie

  Efax (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 29

  NZS to organizacja , której członkowie walczyli z poprzednim ustrojem i wręcz przeciwnie do tego co zostało napisane - nie wywodzą się z tego ustroju. Internet jest tak obszerny w informacje, że...rozwiń całość

  NZS to organizacja , której członkowie walczyli z poprzednim ustrojem i wręcz przeciwnie do tego co zostało napisane - nie wywodzą się z tego ustroju. Internet jest tak obszerny w informacje, że warto czasem wysilic się i sprawdzic czy prawde pisze się.
  Wstyd dla rodziny to jak się wychowa darmozjada, który nic w życiu nie osiągnął tylko potrafi krytykowac innych i zazdrościc sukcesów. Tu mamy za to idealny przykład zaangażowania i pracowitości najpierw w NZS UMCS a teraz w NZS krajowym. Powodzenia !zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  tylko po jakiego dzwonka

  ren (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 19 / 26

  komu jest prawo katolickie???ani tym wytapetować mieszkania, ani wsadzić w buty , żeby być wyższykm, ani też chwalic sie komuś takm dyplomem, być "stu-dentką" takiego kierunku to wstyd dla rodziny...rozwiń całość

  komu jest prawo katolickie???ani tym wytapetować mieszkania, ani wsadzić w buty , żeby być wyższykm, ani też chwalic sie komuś takm dyplomem, być "stu-dentką" takiego kierunku to wstyd dla rodziny i wstyd dla niej samej, a NZS ? co to takiego, jakiś poskomunistyczny zabytek organizacyjny!!!! nikomu to nie jest potrzebne a tylko rośnie dodatkowa gęba do wykarmienia, od tego juz kroczek do pisiorowej hałastryzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Yyyyyy

  Szeryf2 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 32 / 28

  " od czerwca tego roku piastuje funkcję wiceprzewodniczącej Zarządu Krajowego..." ALE NEWS! Od czerwca? Mamy koniec września przecież :)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  :)))

  Szeryf (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 27 / 20

  Hehe ciekawie wygląda ta studentka ;)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo