Menu Region

Lublin: Groził żonie maczetą. Odpowie za znęcanie się i...

Lublin: Groził żonie maczetą. Odpowie za znęcanie się i kradzież

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

DS

10Komentarzy Prześlij Drukuj
Lublin: Groził żonie maczetą. Odpowie za znęcanie się i kradzież Lublin: Groził żonie maczetą. Odpowie za znęcanie się i kradzież

40-latek groził żonie maczetą (© Archiwum)

40-latek z Lublina podczas rozmów z żoną wyciągał trzymaną za łóżkiem maczetę i kładł ją na stole. Groził, że jej użyje. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad żoną oraz kradzież.
- Mężczyzna od dwóch miesięcy groził swojej żonie. Podczas rozmowy wyciągał trzymaną za łóżkiem maczetę i kładł ją na stole. Sugerował przy tym, że może jej użyć. Mężczyzna zabrał należące do niej pierścionki i obrączkę, które następnie sprzedał. Tłumaczył, że on je kupował więc są jego - informuje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

40-latek odpowie za kradzież i psychiczne znęcanie się nad żoną.
W czwartek mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Grozi mu 5 lat więzienia.Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!10

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

życie ostre jak maczeta

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lelek (gość)  •

Waszka G?

odpowiedzi (0)

skomentuj

W Lublinie siekiera to najlepszy argument w rozmowie

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Chłop z Lublina (gość)  •

z żoną, teściem czy sąsiadem. I tak nam dopomóż Bóg.

odpowiedzi (0)

skomentuj

aha

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja (gość)  •

czyli gdybym wyniosła z własnego domu powiedzmy kino domowe na które moi rodzicie ciężko pracowali to w mniemaniu innych nie dokonałabym kradzieży? śmieszni są niektórzy, a gadanie, że to ta kobieta jest wszystkiemu winna jest po prostu dziecinne bo gdyby nie miała na to porządnych dowodów to tak po prostu by jej męża nie zamknęli

odpowiedzi (0)

skomentuj

A co na to radni z PiSu?

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

bratnia_Gruzja (gość)  •

przecież to nie po bożemu, a może jakaś uchwała o katolickim modelu rodziny?

odpowiedzi (0)

skomentuj

To już dysponowanie przedmiotami pochodzącymi z własnego domu to kradzież ?

+3 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Logicznie patrząc (gość)  •

Ci małżonkowie mieli sporządzony podział majątku w którym jasno było zapisane że te pierścionki należały do niej ?
Wiem że moje zapytania moga być dla niektórych kontrowersyjne bo przecież mamy tu doczynienie z uciśnioną żoną a z drugiej strony z krwiożerczą bestią.......bywa i tak ale bywa i tak że ta pokrzywdzona istotka to perfidna kombinatorka która jest gotowa na wszystko aby zrealizowac swoj cel.
Dlatego zanim sięgniecie po kamien to rozważcie wszystkie scenariusze . Pamietacie że godząc się na małżenstwo godzicie się i na pewne zależności którym musicie sprostać - o czym zdaje się teraz różnego rodzaju "gendery" zapominają. Stad te rozwody,stąd te maltretowane dzieci w konkubinatach i stąd te maczety. Kiedyś Jagnę ,bohaterkę Chłopów Reymonta wywieziono za łajdactwa na gnoju na rozstaja dróg - co by się dzisiaj działo wobec takiego zdarzenia ? to Antka, wójta i tego niedoszłego księdza ,Helsińska fundacja Praw Człowieka by poleciła wykastrować.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Jak mu się puszczała to w czym problem kiedy chciał odebrać złote świadectwa już utraconej miłości ?

+1 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kinol (gość)  •

Jak nie zna się szczegółowo sprawy to nie powinno się jej osądzać . Propaganda częściej krzywdzi niż buduje własciwe relacje - nawet te rodzinne.
Dzisiaj szumowiny wywracają w majestacie prawa wszystkie dotychczas obowiazujące normy . Kazego można obłożyć błotem do tego stopnia że ten utonie i tylko szumowiny pod ochronka prawną pływają po powierzchni.
Tu w Lublinie mamy ostatnimi czasy nalepsze tego przykłady : sponiewierano i wymieszano z tendencyjnym błotem Macierewicza,Kaczyńskiego, Jana Pawła II i nic .............ale kiedy dotknięto Pietrasiewicza to w stan gotowości postawiono całą lubelską policję.
Też tu na murach może swoje poglądy wyrażać przez nikogo niepokojony Betlejewski ale jak już ktoś namaluje w jakiejś otoczce sześcioramienną gwiazdkę to ma pewne ,poważne kłopoty i policyjne kartoteki. Wyłamanie szlabanów na lubelskim Majdanku przez żydowską diasporę było tylko jakimś małym lokalnym incydentem ale już zniszczenie oswięcimskiej bramy potraktowano jako niewybaczalną profanację.
Świat różnych miar ?
Powracając do tematu -przypominam sobie opowieść o pewnym kolejarzu ,który z powodu obfitych zasp zalegajacych na torach wcześniej wrócił do domu niż przewidywał grafik. Wtedy to na gorącym uczynku zastał swoją żonę z kochasiem.
Kochankowie na widok powracającego męża chcieli czmychnąć ale ten im nie pozwolił.
Kochasia posadził na zydlu przy stole a żonie kazał przynieść flaszkę i zakąskę. Ugościł zalotnika po czym zażądał od niego zapłaty za usługę jaką wyświadczyła temu jego ślubna żona,oraz za poczestunek . W portfelu dłużnika były tylko drobne monety ,które wprawdzie nie pokrywały należności ale zdradzony kolejarz przyjął i te.
Natępnie wywiercił w monetach otwory i przybił je gwoździem do stołu. Żony w żaden sposób nie karcił a jedyne co to jej zabronił to usunięcia tych monet ze stołu.
Kolejarz zamilkł na długo i jedynie jakie dźwieki wydawał podczas pobytu w domu to pobrzękiwał tymi drobiazgami zamocowanymi przy pomocy gwoździa na stołowym blacie. Po miesiącu kiedy kolejny raz wrócił do domu to jego żona wisiała martwa na sznurze umocowanym na stropowej belce.
To takie moje odniesienie do sprawy a jak wyglądały fakty - ja też mam na działce maczetę do wycinania grubszych chwastów i zakrzaczeń i gdyby moja żona z jakiegoś powodu zeznała w podobny sposób to mógłbym mieć poważny problem.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pan Sołtys ma rację

+2 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

P. Wulgaris (gość)  •

Następnym "dobrym uczynkiem" takich domowych "niewiniątek", będzie posądzenie Cię o "zły dotyk" syna, przymilanie się do córki, albo złe spojrzenie na teściową. Facet, będziesz wracał do kryminału przy każdej okazji. Baba nie ustąpi dopóki nie zastąpi Cię na "nowszy model".

skomentuj

Biedny, biedny miś

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Płacząca nad Misiem (gość)  •

Tylko straszył i przepijał. A mógł zabić.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Do faceta od "narzędzia przypominającego broń"

+6 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Pan Sołtys z Lublina (gość)  •

Jak Cię stamtąd wypuszczą spie...rdalaj z domu jak najdalej od tej kobity, bo jak se wymyśliła, że się Ciebie pozbędzie, to dotąd będzie Cię oskarżać o całe zło tego świata, aż Cię zamkną "na amen".

skomentuj

Tak, niech wpi..dala

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Piwko (gość)  •

Tylko jak facet, nie jak gówniarz, który za swoje postępki wini wszystkich oprócz siebie.

odpowiedzi (0)

skomentuj