Kickboxing: Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin) zdobył Puchar Świata!

Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin) jest podopiecznym trenerów Grzegorza Adamczyka oraz Macieja Kaznowskiego archiwum klubu
Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin) zdobył złoty medal w kategorii wagowej powyżej 91 kg (formuła full-contact) podczas Pucharu Świata w kickboxingu, który został rozegrany w węgierskim Szeged.

Brązowy krążek zdobył ponadto jego kolega klubowy - Artur Flis, rywalizujący w wersji full contact (75 kg), a walkę o strefę medalową przegrał natomiast Maciej Berus (light-contact, 74 kg), również reprezentujący klub MKS Kalina. Zawodnicy lubelskiej Kaliny są podopiecznymi trenerów Grzegorza Adamczyka oraz Macieja Kaznowskiego.

Z brązowymi krążkami powrócili także z Węgier zawodnicy Sportowego Klubu Kickboxingu Politechniki Lubelskiej: Rafał Aleksandrowicz (low-kick, 86 kg) i Marcin Sigłowy, startujący też w formule kick-light (63 kg). Zawodników SSKB PL przygotowywał i sekundował im Dariusz Sigłowy.