Wielka Loteria Kuriera: 20 tys. zł dla pana Mariusza

Wielka Loteria Kuriera: 20 tys. zł dla pana Mariusza

Katarzyna Kulik, WIT

Kurier Lubelski

Aktualizacja:

Kurier Lubelski

Wielka Loteria Kuriera: 20 tys. zł dla pana Mariusza
1/5
przejdź do galerii

Krzysztof Stawowy, szef marketingu Kuriera, wręcza czek panu Mariuszowi. Mama nie może uwierzyć w szczęście syna @Jacek Babicz

Łzy i wzruszenie pojawiły się na twarzy Mariusza Kołodzieja ze Starego Brusa w powiecie włodawskim, kiedy się dowiedział, że w Wielkiej Loterii Kuriera Lubelskiego wygrał główną nagrodę - 20 tys. zł. Zwycięzcę wylosowaliśmy w czwartek. Odwiedziliśmy go w rodzinnym domu, by powiadomić o wygranej oraz wręczyć mu symboliczny czek.

O Wielkiej Loterii Kuriera Lubelskiego czytaj więcej na kurierlubelski.pl/wielkaloteria- Kiedyś już wygrałem koszulkę w konkursie Kuriera Lubelskiego. Interesuję się sportem, dlatego prenumeruję właśnie Kurier - powiedział pan Mariusz. - Ale nigdy nie wygrałem żadnych pieniędzy. Jak zadzwoniliście do mnie, myślałem, że chodzi o jakąś drobną nagrodę rzeczową - dodał.


Pan Mariusz jest niepełnosprawny. Jego jedyny dochód to 550 zł renty socjalnej. Mieszka w bloku razem z rodzicami i siostrą. Zapytany o to, na co przeznaczy wygraną, nie pomyślał o sobie.

- Moja siostra robi teraz prawo jazdy. W lutym kończy 18 lat. Może w prezencie kupię jej samochód? - zastanawiał się.

Rodzice Mariusza Kołodzieja cieszyli się razem z synem.

- Święta na pewno będą weselsze. Mąż właśnie wyszedł ze szpitala. Ta nagroda to dla nas prawdziwa radość - mówiła pani Grażyna, mama laureata.

Prawdziwe okrzyki spontanicznej radości usłyszeliśmy dopiero po zamknięciu drzwi mieszkania państwa Kołodziejów. Serdecznie gratulujemy! Wesołych świąt!Nadszedł, niestety, koniec naszej loterii


Wielka Loteria Kuriera Lubelskiego już za nami. Trwała prawie trzy miesiące. Oprócz nagrody głównej nasi Czytelnicy wylosowali 303 nagrody rzeczowe, warte blisko 100 tysięcy złotych.

Mamy nadzieję, że podobnie jak my, polubili Państwo tę zabawę. Co tydzień losowaliśmy nazwiska nowych szczęśliwców. Dla niektórych z naszych Czytelników wygrana w loterii Kuriera była pierwszym zwycięstwem w życiu w tego typu zabawach. Inni okazywali się prawdziwymi wybrańcami fortuny i wygrywali po kilka razy.

- Dobrze to się dla mnie ułożyło. Wygrałam trzy razy i za każdym razem inny fant - mówi Iwona Gospodarek, która po raz ostatni wyszła z naszej redakcji bogatsza o opiekacz. Wcześniej w jej ręce trafiły mikrofalówka i żelazko. Dzieki Kurierowi udało się zebrać fajny sprzęt do wyposażenia domu - dodaje pani Iwona.

W czasie zabawy rozdaliśmy Czytelnikom następujące nagrody: 54 kuchenki mikrofalowe Panasonic, 54 żelazka Gorenje, 54 opiekacze Zelmer, 54 czajniki elektryczne Zelmer, 18 cyfrowych aparatów fotograficznych Panasonic, 54 odtwarzacze DVD Ferguson, 3 skutery Keeway Hurricane, skuter Koliber Fartt Sport, skuter Kingway Koliber i 10 rowerów górskich za ponad 1000 złotych każdy.


Protokół losowania z dnia 23.12.2010

Lp Nagroda Kod
1 Kuchenka mikrofalowa Panasonic 3XE2FPY
2 Kuchenka mikrofalowa Panasonic LZKCKFL
3 Kuchenka mikrofalowa Panasonic PZZ6XMT
4 Żelazko Gorenje 7DGCNEB
5 Żelazko Gorenje X3JNKZG
6 Żelazko Gorenje LAJTEKJ
7 Opiekacz Zelmer CWVPK4K
8 Opiekacz Zelmer J5V9SMC
9 Opiekacz Zelmer 4LWXLVU
10 Czajnik Zelmer XY52G6L
11 Czajnik Zelmer DWCCR2U
12 Czajnik Zelmer WWHWPF8
13 Aparat fotograficzny Panasonic C3LNCD6
14 DVD Ferguson XTDM4BT
15 DVD Ferguson HZ2EK7Z
16 DVD Ferguson NPPY23J
17 Rower górski FRY5RBP

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gratuluje :)

dziennikaSZ (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 93 / 79

Wesołych Świąt!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kody

Ja (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 94 / 83

A co z pozostałymi kodami?

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

O tym się mówi

Wideo