Carnaval Sztuk-mistrzów 2014 - PROGRAM NA SOBOTĘ
10.00 – 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
11.00 – 13.00 Kreators - "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
11.00 – 17.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
11.00 – 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
11.00 – 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem
14.00 – 16.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
15.00 – 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem
16.00 – 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
16.00 – 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak
16.00 – 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka
16.00 – 16.40 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze
16.00 – 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
16.00 – 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski
16.00 – 16.30 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem
16.50 – 17.30 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski
17.00 – 17.50 "Powrót Sztukmistrza" Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN, Plac pod Trybunałem
17.10 – 17.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
17.10 – 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka
17.10 – 17.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Po Farze
17.40 – 18.20 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski
18.00 – 18.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze
18.20 – 19.00 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka
18.20 – 19.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
18.30 – 19.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak
18.40 – 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
19.00 – 20.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
19.10 – 19.50 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze
19.20 – 20.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem
19.30 – 20.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
19.30 – 20.00 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka
19.30 – 20.30 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *
20.00 – 20.40 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
20.30 – 21.00 Acrojou "Wheelhouse", Deptak
20.30 – 21.10 La Sbrindola, Pl. Łokietka
20.30 – 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze
21.00 – 21.40 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
21.00 – 22.00 "Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *
21.00 – 22.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
21.00 – 22.30 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *
21.30 – 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy
22.00 – 24.00 Klub festiwalowy - Klaves, Błonia pod Zamkiem
MODUŁ URBAN HIGHLINE
10.30 – 21.00 – Urban Highline, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul.Wieniawska
21.15 – 21.45 – prezentacja Dominiki Zapotocznej pt. „Projekt Extreme Mind Games – is it really extreme?”, Błonia pod Zamkiem
22.00 – 23.30 – Slackline Cinema oraz prelekcje gości specjalnych, Błonia pod Zamkiem
*UWAGA! Na spektakle oznaczone gwiazdką obowiązują darmowe wejściówki dystrybuowane w dniu spektaklu w punkcie informacyjnym na Placu Litewskim (punkt czynny w godz. 10.00 - 22.00)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?