Ruszyły zapisy do lubelskiej "Pierwszej Dychy do Maratonu"

  Ruszyły zapisy do lubelskiej "Pierwszej Dychy do Maratonu"

  Krzysztof Szuptarski

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Imprezy biegowe w Lublinie gromadzą na starcie coraz więcej uczestników, zarówno amatorów, jak i zawodowych biegaczy
  1/2
  przejdź do galerii

  Imprezy biegowe w Lublinie gromadzą na starcie coraz więcej uczestników, zarówno amatorów, jak i zawodowych biegaczy
  ©Jakub Hereta

  "Cztery Dychy do Maratonu" już na stałe wpisały się w kalendarz imprez biegowych w Lublinie i cieszą się coraz większą popularnością.
  Ruszyły zapisy do premierowego biegu na dystansie 10 km zaliczanego do cyklu "Cztery Dychy do Maratonu". Pierwsza "Dycha" zostanie rozegrana 21 września. Start i meta będą znajdować się w pobliżu ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

  Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną, na specjalnym formularzu, który znajduje się na stronie: sts-timing.pl. Organizatorzy czekają do 18 września (godz. 12) lub do wyczerpania limitu uczestników. W biegu może wziąć udział 1200 osób.

  Opłata startowa wynosi 30 zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania wspomnianego e-zgłoszenia, natomiast w dniach 19-20 września będzie można zapisać się już tylko w biurze zawodów, które będzie znajdować się w pomieszczeniach hali sportowej Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego. W tym terminie organizatorzy pobiorą opłatę startową w wysokości 40 złotych, a wpłaty będą przyjmowane wyłącznie gotówką.

  - "Dychy" będą organizowane zarówno jesienią, wiosną, ale i również zimą. Tym samym cykl ten stanie się niezwykle zróżnicowany. Kolejne imprezy odbędą się 23 listopada, w nocy z 24 na 25 stycznia oraz 19 kwietnia 2015 roku - informuje Piotr Kitliński, nowy dyrektor cyklu, wielokrotny reprezentant Polski w biegach średnich oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym złoty medalista MP seniorów na dystansie 1500 m.  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  1234

  1234 START (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Bedzie Darmowa koszulka na zapisach ?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo