Lublinianka przegrała z Wisłoką Dębica (ZDJĘCIA)

W sobotę trzecioligowcy z grupy lubelsko-podkarpackiej rozpoczęli 4. kolejkę. Lublinianka wciąż bez zwycięstwa na własnym stadionie. Tym razem, podopieczni Modesta Boguszewskiego przegrali z beniaminkiem Wisłoką Dębica 0:1. Jedynego gola spotkania strzelił w 65 minucie Marcin Juszkiewicz. Gospodarze od 77 min grali w dziesiątkę, po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Rafała Kursy.

Pierwszą wygraną przed własną publicznością odniosła Avia Świdnik. Zespół trenowany przez Mirosława Kosowskiego pokonał Sokół Sieniawa 1:0, a trzy punkty miejscowym zapewnił w 44 min nowy nabytek Marcin Byszewski.

Orlęta Radzyń Podlaski od 25 minuty przegrywały z Karpatami w Krośnie 0:1, ale w już doliczonym czasie gry punkt przyjezdnym uratował Tomasz Tymosiak.

Stal Kraśnik po niezwykle zaciętym meczu uległa w gościach Wólczance Wólce Pełkińskiej 2:4.