W sobotę na Arenie Lublin odbędzie się Finał Wojewódzki V...

W sobotę na Arenie Lublin odbędzie się Finał Wojewódzki V Turnieju Orlika

MIP

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

W sobotę 4 października na boiskach treningowych Areny Lublin zostanie rozegrany Finał Wojewódzki V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, a na błoniach Areny odbędzie się wielki piknik sportowo-rekreacyjny.
Rozgrywki finałowe V Turnieju Orlika rozpoczną się o godzinie 10 na boiskach treningowych Areny Lublin. Do rywalizacji przystąpią dziewczęta z ośmiu najlepszych drużyn naszego regionu i chłopcy z 16 najlepszych zespołów. Finały i wręczenie nagród przewidziano około godz. 16.00.

Także w sobotę na Arenie Lublin odbędzie się wielki piknik sportowo-rekreacyjny, który odbędzie się na błoniach Areny w godz.
11-17. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w najpopularniejszych i w mniej znanych dyscyplinach sportowych. Będą strefy związane z takimi dyscyplinami, jak: piłka nożna, piłka ręczna, nornic walking, sztuki walki, rugby, streetball, cross fit, zumba, futbol amerykański.

Nie zabraknie także niespodzianek. Na błoniach Areny pojawią się m.in. zawodniczki MKS Selgros Lublin (piłka ręczna) oraz zawodnicy Wikany Start Lublin (koszykówka) i Tytanów Lublin (futbol amerykański). Będzie można potrenować z profesjonalnymi zawodnikami, obejrzeć przykładowe treningi, posłuchać rad zawodowych trenerów i wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będzie mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Imprezie będzie towarzyszyło wiele atrakcji dodatkowych, m.in.: fotobudka, dmuchańce dla dzieci czy malowanie twarzy.Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

O tym się mówi

Wideo