MŚ piłkarzy ręcznych w Katarze: Polscy szczypiorniści przegrali z Niemcami (ZDJĘCIA, WIDEO)

AG, x-news
Mecz Polska-Niemcy.
Mecz Polska-Niemcy. Qatar 2015 via epa
Polscy piłkarze ręczni przegrali w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata z Niemcami 26:29.

Polscy szczypiorniści od porażki rozpoczęli mistrzostwa świata w Katarze. W pierwszym meczu grupy D przegrali z Niemcami 26:29. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 17:13 dla rywali. Po przerwie biało-czerwonym nie udało wyjść na prowadzenie, choć dwukrotnie doprowadzali do remisu.

Najskuteczniejsi w kadrze Michaela Bieglera byli Mariusz Jurecki i Krzysztof Lijewski, którzy zdobyli po sześć bramek. 18 stycznia reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną.