Menu Region

ZUMBA w porywającym tańcu rzeźbi sylwetkę

ZUMBA w porywającym tańcu rzeźbi sylwetkę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Artykuł reklamowy

Prześlij Drukuj
ZUMBA w porywającym tańcu rzeźbi sylwetkę
Zumba - brzmi tajemniczo, ale to nic innego jak zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. To doskonały sposób łączenia tego co przyjemne z pożytecznym. Wirując w tańcu zapominamy, że poprzez świetną zabawę kształtujemy naszą sylwetkę, dbamy o kondycję, a przede wszystkim zyskujemy świetne samopoczucie. Jak to wygląda, możemy się przekonać już 19 marca o godz. 11 podczas "ZUMBATHON" w SportsPark przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53a na 3 godzinnym maratonie (2x1,5godz) fitnessowo - tanecznym z gwiazdami ZUMBY. Jednocześnie tańczyć i bawić się będzie 100 pań. Do zabawy warto dołączyć, zapraszamy także początkujących!
Jak podkreślają instruktorzy fitness Zumba jest pomyślana dla wszystkich, bez względu na wiek, kondycję i umiejętności. To kombinacja prostych kroków tanecznych i ruchów połączona z dynamiczną i ekscytującą muzyką w rytmach: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wielu innych.

Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, każdy kto chociaż raz pozwoli się uwieść w ekscytującym tańcu, będzie do niego wracał z radością, nie zdając sobie nawet sprawy, z tego, że ćwiczy i po prostu dba o kondycję i świetną sylwetkę.
Warto pamiętać, że taka lekcja cardio to nic innego jak trening wytrzymałościowy i odchudzający. Taniec Zumba powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi ciało.

Zumba w ostatnich latach to rewolucyjna metoda fitness-zabawy, która zachęciła do aktywnego odpoczynku tysiące ludzi na całym świecie i na wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

www.sportspark.pl/ZUMBATHON-42-3.html
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się