Trwają zgłoszenia do konkursu Kuriera Lubelskiego na...

  Trwają zgłoszenia do konkursu Kuriera Lubelskiego na "Złotego Żurawia 2014"

  PN

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Trwają zgłoszenia do konkursu Kuriera Lubelskiego na "Złotego Żurawia 2014"
  Trwa przyjmowanie zgłoszeń na konkurs "Złoty Żuraw 2014". Wybierzemy najlepsze inwestycje oddane do użytku w latach 2012-2014.
  Trwają zgłoszenia do konkursu Kuriera Lubelskiego na "Złotego Żurawia 2014"
  Laureatów wybiorą nasi Czytelnicy w głosowaniu SMS-owym oraz kapituła złożona ze specjalistów. Tytuł będzie przyznany w pięciu kategoriach: obiekty usługowe, przemysłowe, użyteczności publicznej, mieszkaniowe i najlepszy projekt architektoniczny.

  Udział w konkursie mogą zgłaszać firmy i instytucje, które prowadzą działalność gospodarczą w naszym regionie, funkcjonują co najmniej od roku i posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia dopuszczające zgłaszane inwestycje jako ich własne. Dokumenty oceni komisja, w skład której wejdą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny budownictwa, architekci i przedstawiciele mediów.

  Wizytówki inwestycji pojawią się w Kurierze Lubelskim, na stronie internetowej i w specjalnym dodatku, który ukaże się po finale plebiscytu

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo