Piłka nożna: Motor Lublin nie dał szans Orłowi Przeworsk (ZDJĘCIA)

Trwa zwycięska passa piłkarzy trzecioligowego Motoru Lublin. W sobotę, żółto-biało-niebiescy rozgromili Orła Przeworsk 5:0, chociaż do przerwy prowadzili tylko 1:0. A już w środę (godz. 19) podopieczni Mariusza Sawy w finale Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zmierzą się na Arenie Lublin z Lublinianką.

W pierwszej połowie z boiska wiało nudę. Orzeł, walczący o utrzymanie, jednak nie przyjechał się bronić, lecz starał się atakować miejscowych. Jednak stuprocentowych sytuacji nie było. W 41 min było 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Walerija Sokolenki, piłkę w siatce gości umieścił Paweł Myśliwiecki.

Po zmianie stron od początku do ataków ruszyli miejscowi. Efekt przyszedł szybko, ponieważ w 49 min ładnym strzałem z dystansu bramkarza z Przeworska pokonał Iwan Dikij. Miejscowi strzelili jeszcze trzy gole, ale mogli wygrać znacznie wyżej. Ale i tak lubelscy kibice mogą się cieszyć nie tylko z kolejnych trzech punktów, ale także z efektownej gry swoich pupili.

Motor Lublin – Orzeł Przeworsk 5:0 (1:0)
Bramki: Myśliwiecki 41, 74, Dikij 49, Sokolenko 79, Karwan 83

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Motor Lublin nie dał szans Orłowi Przeworsk (ZDJĘCIA) - Kurier Lubelski