Teatr Muzyczny: „Czas honoru” z Martą Ledwoń

  Teatr Muzyczny: „Czas honoru” z Martą Ledwoń

  Andrzej Z. Kowalczyk

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Wielkimi krokami zbliża się koncert lubelskiego Teatru Muzycznego prezentujący skomponowaną przez Bartosza Chajdeckiego muzykę z jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej – „Czas honoru”. A organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły tego wydarzenia.
  Teatr Muzyczny: „Czas honoru” z Martą Ledwoń

  ©materiały prasowe

  Jak już informowaliśmy, w koncercie obok solistów, chóru i orkiestry Teatru Muzycznego wystąpią także połączone lubelskie chóry akademickie oraz występujący gościnnie młodzi soliści. A gośćmi specjalnymi będą występujący w serialu aktorzy: Maciej Zakościelny wcielający się w rolę Bronka Woyciechowskiego oraz Agnieszka Więdłocha, czyli filmowa Lena Sajkowska. Dziś zaś dowiedzieliśmy się, że do grona artystów, których będziemy podziwiać 3 maja, dołączyła znakomita aktorka lubelskiego Teatru Osterwy – Marta Ledwoń.

  Marta Ledwoń jest nie tylko świetną aktorką, co na co dzień pokazuje na macierzystej scenie, lecz także bardzo utalentowaną wokalistką. Świadczą o tym nagrody i wyróżnienia zdobywane na licznych konkursach wokalnych, w tym na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz w konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej. Jej udział zatem to poważne wzmocnienie zespołu przygotowującego koncert „Czas honoru”.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo