Żużel: Lublinianie nie awansowali do półfinałów...

    Żużel: Lublinianie nie awansowali do półfinałów indywidualnych mistrzostw Polski

    PUKUS

    Kurier Lubelski

    Kurier Lubelski

    W Gdańsku odbył się jeden z czterech ćwierćfinałowych turniejów indywidualnych mistrzostw Polski. Startowali w nim dwa zawodnicy KMŻ Motor Lublin. Patryk Malitowski zajął dziewiąte miejsce, a Kamil Pulczyński był jedenasty. Obydwaj nie awansowali do półfinału. Zwyciężył Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz).
    Bieg po biegu:
    1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz) - 13 (2,3,3,3,2)
    2. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 12 (3,3,2,1,3)
    3. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 12 (3,2,3,2,2)
    4. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 12 (2,2,2,3,3)
    5. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 11 (3,2,0,3,3)
    6. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 11 (1,3,3,2,2)
    7. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 9 (1,1,3,3,1)
    8. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów) - 8+3 (2,1,2,2,1)
    ----------
    9. Artur Mroczka (Unia Tarnów) - 8+2 (0,3,1,1,3)
    ----------
    10. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin) - 7 (3,2,0,1,1)
    11. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin) - 6 (2,0,1,1,2)
    12. Oskar Fajfer (KS Toruń) - 5 (1,1,1,2,0)
    13. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3 (0,0,2,0,1)
    14. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk) - 2 (1,0,1,0,w)
    15. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk) - 1 (0,1,0,0,w)
    16. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 0 (w,0,d,0,0)
    17-18. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 0 (0)
    17-18. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) - 0 (0)

    Bieg po biegu:
    1. (68,28) K.Jabłoński, Pieszczek, Brzozowski, Szymko
    2. (67,25) Jędrzejak, Buczkowski, Adamczak, Jędrzejewski
    3. (67,03) Szczepaniak, Pulczyński, Fajfer, Ajtner-Gollob (w/su)
    4. (66,61) Malitowski, M.Jabłoński, Czaja, Mroczka
    5. (67,42) Mroczka, Jędrzejak, Fajfer, Brzozowski
    6. (65,94) Szczepaniak, Pieszczek, M.Jabłoński, Jędrzejewski
    7. (66,01) Buczkowski, Malitowski, Szymko, Ajtner-Gollob
    8. (65,57) Adamczak, K.Jabłoński, Czaja, Pulczyński
    9. (67,79) Czaja, Jędrzejewski, Brzozowski, Ajtner-Gollob (d4)
    10. (66,88) Jędrzejak, Pieszczek, Pulczyński, Malitowski
    11. (65,79) Adamczak, M.Jabłoński, Fajfer, Szymko
    12. (65,48) Buczkowski, Szczepaniak, Mroczka, K.Jabłoński
    13. (67,34) Buczkowski, M.Jabłoński, Pulczyński, Brzozowski
    14. (66,48) Pieszczek, Adamczak, Mroczka, Ajtner-Gollob
    15. (67,20) Czaja, Jędrzejak, Szczepaniak, Szymko
    16. (65,85) K.Jabłoński, Fajfer, Malitowski, Jędrzejewski
    17. (66,45) Szczepaniak, Adamczak, Malitowski, Kossakowski, Brzozowski (w/2 min)
    18. (66,29) Pieszczek, Buczkowski, Czaja, Fajfer
    19. (66,13) Mroczka, Pulczyński, Jędrzejewski, Beśko, M.Szymko (w/2 min)
    20. (65,83) K.Jabłoński, Jędrzejak, M.Jabłoński, Ajtner-Gollob
    Bieg o 8. miejsce: (66,04) M.Jabłoński, Mroczka

    NCD: 65,57 - uzyskał Krzysztof Buczkowski w XII wyścigu.
    Sędzia: Michał Sasień (Gdańsk).
    Widzów: 900.

    Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (3)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    całe "dwa"

    podpis (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    o lelum, polelum, gwałtu, rety! całe "dwa" lublynianiny... redaktorzyna...

    Zdjęcie autora komentarza
    Dziewiąty.

    VVV

    Zgłoś naruszenie treści / 3

    Dziewiąty to był Mroczka debile ...

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    ???

    Cz@rek (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 5

    No jak by się trzymać tytułu to akurat lublinianie a konkretniej jeden awansował do półfinału ,ba wygrał ćwierćfinał ...Gratulacje dla Daniela Jeleniewskiego :)

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63