Hannover 96 wygrał LOTTO Lubelskie Cup. W finale Niemcy pokonali Lechię Gdańsk (ZDJĘCIA)

W finale LOTTO Lubelskie Cup piłkarze Hannoveru 96 pokonali w rzutach karnych Lechię Gdańsk 4:2. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1.

Szachtar Donieck pokonał AS Monaco w meczu o 3. miejsce LOTTO Lubelskie Cup (ZDJĘCIA)

Drużyna Lechii Gdańsk była bardzo bliska triumfu. Minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego zespół trenera Jerzego Brzęczka prowadził bowiem 1:0 - bramkę w 67. minucie strzelił Stojan Vranjes. W ostatniej akcji meczu Niemcy doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Kenana Karamana.

Zwycięzcę turnieju wyłoniły więc rzuty karne, w których skuteczniejsi okazali się piłkarze z Hannoveru.

Potentaci poza finałem. LOTTO Cup na razie bardzo rozczarowuje (RELACJA)