Menu Region

Lubelskie: Ruszają darmowe porady prawne

Lubelskie: Ruszają darmowe porady prawne

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

EP

2Komentarze Prześlij Drukuj
Lubelskie: Ruszają darmowe porady prawne

(© Małgorzata Genca)

Jak obronić się przed nieuczciwym pracodawcą? Jak walczyć o swoje prawa w sądzie? - na te i wiele innych pytań odpowiedzą radcy prawni, za darmo, w ramach akcji "Niebieski parasol". Bezpłatne porady ruszają w najbliższy poniedziałek.
"Niebieski parasol" to akcja, którą od trzech lat organizuje Krajowa Rada Radców Prawnych. Dzięki niej potrzebujący mogą przez tydzień (w tym roku od 9 do 13 maja) w wybranych kancelariach zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej.

- Polacy niewiele wiedzą o prawie, nie mają potrzeby korzystania z usług prawnych. Nikt nie nauczył naszych rodaków, jaka jest struktura wymiaru sprawiedliwości, jak sobie radzić z problemami prawnymi - zauważa Maciej Bobrowicz, prezes KRRP.
Szansą na uzupełnienie wiedzy i poradzenie się w konkretnych sprawach jest "Niebieski parasol".

W Lublinie do akcji przyłączają się: Bartosz Kwiatkowski, Paulina Lipińska, Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Kołłątaja 6/6a (darmowe porady będą udzielane 9 maja, godz. 9 - 14; 10 maja, godz.11-14; 11 maja, godz.15-18;12 maja, godz. 15-18; 13 maja, godz.11-14), Arkadiusz Cudnych, ul. Chopina 14/67 (9 maja, godz. 10-14), Paweł Puciłowski, ul. Krakowskie Przedmieście 7 (10 maja, godz.8.30-16.30).

Bezpłatnych porad będą udzielać także w Świdniku Mariusz Grzęda, Daniel Paul, Marcin Walczuk, Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Racławicka 18 (12 maja w godz. 9-16, 13 maja w godz.9-15), Jakub Jankowski, ul. Racławicka 6 (10 maja, godz. 15.30-19), Tomasz Krupiński, ul. Niepodległości 6/2 (11 maja w godz. 9-16).

W Zamościu do akcji przyłączają się Marek Sobolewski, Kancelaria Radców Prawnych, ul. Nowy Rynek 3 (12 maja, godz. 9-12), a w Puławach Magdalena Jurek-Tokarska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Leśna 17 (13 maja w godz. 9-15).
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

bezpłatne porady prawne

+48 / -50

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

szukajaca (gość)  •

witam szukam bezpłatnych porad prawnych w łukowie czy znajdę

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mobbing.

+219 / -190

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Blob. (gość)  •

W przypadku mobbingu żaden radca prawny nic nie pomoże.Pracodawca który wykorzystuje mobbing jako metodę zarządzania firmą i to najczęściej państwową jest absolutnie bezkarny.Osoba poddana tej strasznej presji sama musi udowodnić przed sądem że była tak potwornie maltretowana a przecież nikt nie będzie zeznawał na jej korzyść bo sam będzie zagrożony utratą pracy.

odpowiedzi (0)

skomentuj