Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poza podium w Pucharze Kazimierza Górskiego

Reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej (rocznik 1998) nie udało się dotrzeć do strefy medalowej w turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego. W zawodach rozgrywanych w Krośnie Odrzańskim, podopieczni Marka Sadowskiego uplasowali się na piątym miejscu.

LZPN turniej rozpoczął od zwycięstwa nad Śląskim ZPN 3:2 (0:2), po dwóch golach Dominika Żubra (Avia Świdnik), a jednym Szymona Cymbały (Tomasovia Tomaszów Lubelski). Następnie LZPN przegrał z Podlaskim ZPN 0:3 i w starciu o strefę medalową uległ Kujawsko-Pomorskiemu ZPN 1:3 (honorowe trafienie Żubra) i odpadł z dalszej rywalizacji.