Menu Region

Lublin: Przynieś plastikowe nakrętki na pogotowie

Lublin: Przynieś plastikowe nakrętki na pogotowie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Kurier Lubelski

FAJ

9Komentarzy Prześlij Drukuj
Lublin: Przynieś plastikowe nakrętki na pogotowie

Zdjęcie ilustracyjne (© archiwum)

Zanim wyrzucisz do śmieci pustą plastikową butelkę po wodzie mineralnej, soku czy środku chemicznym, odkręć z niej nakrętkę. Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe zbiera plastikowe nakrętki dla podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.
W siedzibie, podstacjach i filiach pogotowia pojawiły się plakaty, promujące akcję oraz kartonowe pudła, do których każdy może wrzucić nakrętki. W kampanię zaangażowali się wszyscy pracownicy lubelskiego pogotowia.

Lubelskie pogotowie pomaga w ten sposób chorym maluchom od 2010 roku. To m.in. dzięki wsparciu ratowników podopieczni hospicjum pojechali na tygodniową wycieczkę do Paryża.


"Nakrętki zbieramy nadal! Zachęcamy wszystkich - im będzie nas więcej, tym więcej dziecięcych marzeń uda się nam spełnić" - czytamy na stronie internetowej pogotowia.Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!
9

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Ortografia

+31 / -25

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Magda (gość)  •

Ludzie litości! Najpierw nauczcie sie ortografii!

odpowiedzi (0)

skomentuj

W Poniatowej też zbierają nakrętki

+29 / -32

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

AniaPWA (gość)  •

W Poniatowej do akcji włączył się portal e-Poniatowa.pl - trochę już mają nakrętek :) Można je przynosić do sklepu komputerowego SHIBBY. Więcej o akcji --> http://e-poniatowa.pl/akcja-daj-sie-wkrecic/ oraz --> http://e-poniatowa.pl/akcja-daj-sie-wkrecic-zbiorka-nakretek-trwa-nadal/ Podobno to foto już jest daaawno nieaktualne :) Mieszkańcy w P-wej wiedzą, że należy pomagać!

odpowiedzi (0)

skomentuj

ŻYDOSKA akcja zbierania nakrętek plastikowych ZAKŁUCA pracę pogotowia ratunkowego

+33 / -33

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Lubelak (gość)  •

Tą akcję zbierania nakretek plastykowych na Pogotowiach Ratunkowych UBZDURAŁ sobie naczelny rabin w Polsce oraz Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.
Czekanie na pomoc Pogotowia Ratunkowego w Polsce zajmuje godziny, gdyż jest ich za mało jak na społeczne tej marnej służby zdrowia w Polsce, a tym czasem paru oszołomów Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie i Anna Dymna usiłuja jeszcze dodatkowo utrudniać oraz zaśmiecać prace Pogotowii Ratunkowych.

Oczywiście, niech kontynują żydzi z obywatelstwem polskim swoją akcje zbierania nakrętek plastikowych ale gdzieś w swoich synagogach itp. ale angażowanie w takie BZDURY przecież bardzo obciążonych pogotowi ratunkowych w Polsce zakrawa na POTĘPIENIE oraz zawiadomienie instytucji sprawdzajacych sanitarną czystość obiektów Służby Zdrowia.

STOP, STOP w ZAŚMIECANIU śmietnikowymi brudnymi nakrętkami plastikowymi Pogotowi Ratunkowych !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Prywatne "fundacje harytatywne" żyłą złota Anny Dymnej, Jerzy Owsiak z "woodstokiem" ... itp

+33 / -33

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Czytaczka (gość)  •

W ostatniej dekadzie namnożyło się niesamowite ilości "harytatywnych fundacji" dla których te "fundacje" są żyłą złota po przez odpisywanie ok. 40% zebranych czy wyłudzonych darowizn na tak zwaną "działność statutową" tych że "fundacji".

Anna Dymna żydoska aktorka z polskim obywatelstwem stała się bardzo popularna po tym jak zaapiekowała w gangsterskiej III RP anty-polskim RENEGATEM Czesławem Miłoszem po jego powrocie do Polski, którą to Polske i Polaków OPLÓWAŁ za co jego nagrodziła żydo-masoneria oraz wydzwigneła na piedestał do NAŚLADOWANIA w Polsce za jego propagandę ANTYPOLSKIEGO KULTU oraz opluwania polskości.

Wyłudzanie pieniedzy od przecietnych obywateli pod pretekstem "dobroczynności" po przez "fundacje harytatywne" różnych prominentów ze znanymi nazwiskami oraz bogacenie sie za pomocą różnych AKCJI "dobroczynnych" badali w USA Jim Taylor, Doug Harrison i Stephen Kraus i na bazie wieloletnich badań opisali przemysł "dobroczynny" jak on w istocie wyglada w książce pt. "NEW ELITE - iside the minds of truly wealthy" wydanej w 2008 roku:

http://www.amazon.com/New-Elite-Inside-Minds-Wealthy/dp/0814400485/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1313002615&sr=1-1


odpowiedzi (0)

skomentuj

Najpopularniejsza ŻYDOSKA aktorka Anna Dymna zbiera nakrętki

+26 / -37

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Obserwator (gość)  •

„Purim, żydoskie święto, podczas którego tradycyjnie obdarowywuje się bliskich i przyjaciół, jest także dniem, w którym rozdajemy cedakę (jałmużnę dla biednych i potrzebujących)” – pod tym sloganem Biuro Naczelnego Rabina Polski oraz Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie wezwało Annę Dymną z jej tzw. „harytaywną fundacją” do zbierania nakretek plastikowych na pogotowiach ratunkowych w całej Polsce,

Po spieniężeniu tych zebranych nakretek plastikowych Rabina Polski oraz Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie za pośrednictwem „fundacji” Anny Dymnej przekaże pieniądze na cele „dobroczynne”.

Oto ogłoszenie Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie w tej sprawie:

http://warszawa.jewish.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=565&Itemid=1

odpowiedzi (0)

skomentuj

specjaliści od plucia jadem

+34 / -30

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

stefan (gość)  •

nawet budujące wiadomości potraficie tylko opluć, jesteście żałośni i bardzo maluccy...

odpowiedzi (0)

skomentuj

największy udział w akcji mają dzieci a nie pogotowie!!!

+59 / -52

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

mysle że co do tej wycieczki to pogotowie miało jakieś 0,09% wkładu.największą ilość generują szkoły i przedszkola-to o nich powinno się napisać.to dzieci najbardziej udzielają się w tej akcji a nie zdzisława.

odpowiedzi (0)

skomentuj

samopomoc

+33 / -30

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

no właśnie,to swego rodzaju jakaś hipokryzja.Pogotowie samo potrzebuje pomocy,więc nim zacznie pomagać innym niech zajmie się najpierw samopomocą.coraz gorzej się tam dzieję.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie tylko pogotowie

+46 / -33

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

Nakrętki można też zostawiać w różnych sklepach, szkołach, przedszkolach i innych zakładach pracy, więc pogotowie nie ma się co przechwalać. Szkoda, że nie pomyśleli, jak pomóc tylu ludziom, których zwalniali po 30 latach pracy...

odpowiedzi (0)

skomentuj