Plebiscyt: Szukamy najsympatyczniejszej klasy maturalnej

  Plebiscyt: Szukamy najsympatyczniejszej klasy maturalnej

  KOS

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Zwycięzca Zwycięzca tegorocznego plebiscytu pojedzie do Strasburga
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Archiwum

  Jeśli w całej szkole nie ma drugiej tak fajnej klasy jak Twoja. Jeśli z Twoją klasą można konie kraść, to znaczy, że ten konkurs jest właśnie dla Was. Poszukujemy najsympatyczniejszej klasy maturalnej Lubelszczyzny w roku szkolnym 2011/2012. Dla zwycięzców jest extranagroda - wycieczka do Strasburga.
  Fundatorem nagrody jest prof. Mirosław Piotrowski, europoseł z Lublina. Co według polityka oznacza określenie "najsympatyczniejsza klasa"? - To klasa koleżeńska, dobrze się ucząca, zgrana - wylicza prof. Piotrowski. - Taka, która przetrwa rozłąkę, a jej uczniowie nawet po wielu latach od ukończenia szkoły będą utrzymywać ze sobą kontakt. Myślę, że udział w plebiscycie może dodatkowo przyczynić się do wzmocnienia więzi w klasach, które zdecydują się na udział w nim - dodaje fundator nagrody.

  Tak było w przypadku klas, które w startowały w naszym plebiscycie w ubiegłym roku szkolnym. Udział w grze mobilizował do działania wszystkich uczniów. Rywalizacja między klasami trwała do ostatniej chwili. Zwyciężyła klasa IIId z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Zwycięzcy pojechali na wycieczkę do Bochni i Krakowa. W tym roku sympatyczne klasy mają szansę na wyjazd do Strasburga.

  To francuskie miasto jest drugą, obok Brukseli, siedzibą Parlamentu Europejskiego. Mieści się w nim również Europejski Trybunał Praw Człowieka. To również miasto pełne niezwykłych zabytków, symbol zjednoczonej Europy.

  Wycieczka, na którą zaprosimy zwycięską klasę, odbędzie się w połowie marca 2012 r. Organizator zapewnia: ubezpieczenie grupy, transport autokarem, noclegi, wyżywienie. W programie znajduje się m.in. wizyta w Parlamencie Europejskim w trakcie obrad plenarnych z możliwością wejścia na galerię i bezpośredniej obserwancji obrad, rejs statkiem rzecznym, zwiedzanie miasta.

  Aby wziąć udział w plebiscycie trzeba wysłać zdjęcie całej klasy na adres: konkurs@kurierlubelski.pl. Do fotografii należy dołączyć numer kontaktowy do szkoły lub wychowawcy oraz krótki opis. Zgłoszenia klas przyjmujemy do 23 listopada. Tytuł "Najsympatyczniejszej klasy maturalnej 2011/2012" uzyska klasa, która otrzyma najwięcej głosów naszych Czytelników oraz Internautów.
  Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  co będzie kolejne???

  obserwator (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 38 / 38

  Najsympatyczniejszy pupil, najsympatyczniejsza studentka, najsympatyczniejsza para młoda, najsympatyczniejsza kandydatka do sejmu, teraz najsympatyczniejsza klasa maturalna. Ciekawy jestem co...rozwiń całość

  Najsympatyczniejszy pupil, najsympatyczniejsza studentka, najsympatyczniejsza para młoda, najsympatyczniejsza kandydatka do sejmu, teraz najsympatyczniejsza klasa maturalna. Ciekawy jestem co będzie następne? Czy już jest naprawdę tak źle, że musimy się dowartościowywać kolejnymi plebiscytami na najsympatyczniejsze coś? zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pff

  Karol (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 50 / 46

  tez mi cos isc do Familiady , porażka jakaś . On ma denne kawały

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo