Kandydaci na najsympatyczniejszą klasę: IIIa z ZS im. Św....

  Kandydaci na najsympatyczniejszą klasę: IIIa z ZS im. Św. Teresy

  KOS

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Kandydaci na najsympatyczniejszą klasę: IIIa z ZS im. Św. Teresy
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©archiwum szkoły

  IIIa z LO w Zespole Szkół im. Św. Teresy to kolejni uczestnicy naszego konkursu na najsympatyczniejszą klasę maturalną woj. lubelskiego w roku szkolnym 2011/2012.
  - To jedyna klasa maturalna w naszej szkole, dlatego jej uczniowie są liderami różnych szkolnych przedsięwzięć, które organizujemy - opowiada o swoich podopiecznych Mateusz Wieczorek, wychowawca klasy. - Co ważne, jej uczniowie służą często pomocą i wsparciem młodszym kolegom. W tej chwili jesteśmy na etapie próbnych matur, widać, że do młodzieży coraz bardziej dociera świadomość, że prawdziwa matura już za pasem. Uczniowie stali się spokojniejsi, bardziej skupieni na nauce.

  Jak Mateusz Wieczorek zareklamowałby swoją klasę? - To entuzjaści życia, przepełnieni energią twórczą i radością, empatyczni, ciekawi świata, pozytywnie patrzący w przyszłość - odpowiada.
  III a przysłała nam zdjęcia z jednej ze wspólnych wycieczek. Na fotografii są: Monika Marczuk, Katarzyna Tkaczyk, Małgorzata Kędziora, Karolina Kubina, Aleksandra Silkowska, Katarzyna Czuba, Patryk Świeciński i Kamil Szałata oraz wychowawca Mateusz Wieczorek. Fotografię wykonał jeden z uczniów tej klasy - Łukasz Kowalczyk.

  Klasy, które chciałyby wziąć udział w naszym konkursie do 7 grudnia mają czas na przesyłanie zgłoszeń. Czekamy na nie pod adresem mejlowym: konkurs@kurierlubelski.pl. Zgłoszenia powinny zawierać nazwę klasy oraz pełną nazwę szkoły, nazwisko wychowawcy oraz numer kontaktowy do niego lub do szkoły.

  Główną nagrodą w naszym konkursie jest wycieczka do Strasburga dla całej klasy (wraz z opiekunami). Jej organizatorem jest biuro poselskie prof. Mirosława Piotrowskiego, europosła z Lubelszczyzny. Najsympatyczniejszą klasę wybiorą w głosowaniu SMS-owym nasi Czytelnicy.
  Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!


  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  plastuś

  zenek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  nauczyciel - niezłe ma uszy - plastusiowe

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Różnica...

  Znająca/znający klasę:) (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 50 / 53

  Widziec "kogos" a znac to jest ogromna różnica...cieszę się bardzo że klasa III A bierze udział w konkursie:) Trzymam mocno kciuki:) POWODZENIA!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  konkurs

  a (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 46 / 42

  ale was dużo..
  "To entuzjaści życia, przepełnieni energią twórczą i radością, empatyczni, ciekawi świata, pozytywnie patrzący w przyszłość" - na zdjęciu nie widzę ani tego ani żadnej sympatycznej...rozwiń całość

  ale was dużo..
  "To entuzjaści życia, przepełnieni energią twórczą i radością, empatyczni, ciekawi świata, pozytywnie patrzący w przyszłość" - na zdjęciu nie widzę ani tego ani żadnej sympatycznej klasyzwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo