I liga futsalu: AZS UMCS Lublin - AZS UW Warszawa 2:1

KAMB
Piłkarze halowi AZS UMCS Lublin udanie zainaugurowali rozgrywki w rundzie rewanżowej pierwszej ligi futsalu. W meczu rozegranym w hali Globus lublinianie pokonali po zaciętym i niezwykle emocjonującym spotkaniu AZS UW Warszawa 2:1.

Bramkę lubelscy zawodnicy stracili w pierwszej połowie, ale mieli szczęście bo goście nie zdołali wykorzystać dwóch przedłużonych rzutów karnych. Do przerwy przyjezdni prowadzili więc tylko jednym golem. Po zmianie stron do głosu doszli gracze Tomasza Bieleckiego i swoją przewagę udokumentowali dwoma trafieniami. Najpierw piłkę do siatki posłał po ładnej akcji Marek Lenartowicz, a następnie rzut karny wykorzystał Wojciech Boniaszczuk.

AZS UMCS Lublin - AZS UW Warszawa 2:1 (0:1)