Kickboxing: Dwa brązowe medale mistrzostw Polski zawodników SKKB Politechnika Lubelska

Rafał Aleksandrowicz (SKKB PL) zdobył brązowy medal w kategorii 86 kg seniorów
Rafał Aleksandrowicz (SKKB PL) zdobył brązowy medal w kategorii 86 kg seniorów archiwum klubu
Reprezentanci Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej: Rafał Aleksandrowicz i Paweł Wojtasiewicz wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach, podczas mistrzostw Polski w kickboxingu Low-Kick seniorów i juniorów starszych, rozegranych w dniach 9-11 marca w Kleszczowie.

Rafał Aleksandrowicz rywalizował wśród seniorów, w kategorii 86 kg. W pojedynku o wejście do finału uległ Dawidowi Kasperskiemu z Dragona Starachowice, który został później mistrzem kraju, zostając zresztą najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Kasperski wygrał w pojedynku finałowym z Radosławem Rydzewskim (SK Kick Boxing Kielce).

Paweł Wojtasiewicz stanął natomiast na najniższym stopniu podium, w kategorii 71 kg juniorów. Mistrzem Polski został Marcin Marciszewski (TKKF Ognisko Siedleckie), zaś wicemistrzem Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa).

W mistrzostwach wystartowało 274. zawodniczek i zawodników, reprezentujących 70 klubów z całej Polski.