Spełnijmy świąteczne dziecięce marzenia

  Spełnijmy świąteczne dziecięce marzenia

  Joanna Biegalska, Michał Oksiński

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Już jutro w całej Polsce rusza akcja Radia Lublin "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Nasza redakcja przyłącza się do niej. Zabawki, ubrania, produkty spożywcze - tak niewiele, a tak dużo - możesz ofiarować dzieciom, które z powodu biedy nie otrzymają gwiazdkowych prezentów od swoich najbliższych.
  Przynieś choćby tabliczkę czekolady albo pluszowego misia. Wszystkich zapraszamy do naszego sztabu w redakcji Kuriera Lubelskiego. Czekamy na Was w niedzielę od godz. 12 do 18 przy ul. 3 Maja 14. Dary można przynosić przez cały tydzień, do 5 grudnia. Dla wszystkich, którzy przyjdą z darami, mamy upominki w postaci płyt CD i śpiewnika z kolędami, a także niespodziankę - film na DVD. Właśnie rozpakowaliśmy pudła z płytami, na których gwiazdy polskiej estrady śpiewają kolędy.


  Pełna mobilizacja trwa również w Biurze Organizacyjnym Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej przy Radiu Lublin, którą dowodzi red. Ewa Dados.

  - W tym roku minister zgodził się na prowadzenie zbiórki w urzędach państwowych. Jak zawsze do akcji przyłączają się osoby o gorących sercach z różnych środowisk - potwierdza Krystyna Strzelecka, z biura w Radiu Lublin. - Jest z nami od początku Zespół Pieśni i Tańca Lublin. Pierwszy raz włączyły się ochotnicze hufce pracy.

  Nie zabraknie "Ziutka". Trolejbus będzie jeździł po Lublinie i zbierał podarunki.

  - Zbliżają się święta. Każdy stara się być bliżej drugiego człowieka. Postarajmy się, żeby w te święta spełniły się przynajmniej marzenia dzieci - zachęca Ewa Dados, a Kurier dołącza się do tego apelu.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo