Dwa medale judoków Spartana Lublin na mistrzostwach świata w Wenezueli

Reprezentanci Spartana Lublin wywalczyli dwa medale podczas 14. mistrzostw świata niesłyszących w sportach walki, które są rozgrywane w wenezuelskiej miejscowości Margarita.

Wicemistrzem świata został Marcin Antos (kategoria 90 kg), który przegrał dopiero w finale z reprezentantem Rosji Rinatem Kadyrowem.

Na najniższym stopniu podium stanęła natomiast jego koleżanka klubowa Dominika Bolek (57 kg). Złoto wywalczyła Wenezuelka Mayerling Barret, zaś srebro Francuska Marie Robert.

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.