Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Sygnalizacja świetlna potrzebna nie tylko w centrum

  Sygnalizacja świetlna potrzebna nie tylko w centrum

  Michał Oksiński

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  - Z jakich powodów została zbudowana sygnalizacja w pobliżu pomnika na Majdanku. Bezpieczne przejścia dla pieszych powinny powstawać głównie w centrum Lublina - uważa nasz Czytelnik. Okazuje się, że nie tylko.
  - Sygnalizacja przy Drodze Męczenników Majdanka i ul. Herc została wybudowana na wniosek Rady Dzielnicy Bronowice oraz Szkoły Specjalnej dla Dzieci i Młodzieży Niedosłyszącej. Inwestycja kosztowała 390 tysięcy złotych, została zrealizowana w ubiegłym roku - informuje Andrzej Matacz w Wydziału Dróg i Mostów Urzędu Miasta Lublin.

  Starania o zbudowanie w tym miejscu bezpiecznego przejścia dla pieszych trwały od wielu lat. - I przez wiele kadencji różnych władz miasta - dodaje Marian Ziegler, przewodniczący Rady Dzielnicy Bronowice.

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej od dawna wnioskował do ratusza o zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym ośrodka. Nie słyszą nadjeżdżających aut, toteż sygnalizacja świetlna jest dla nich jedynym widocznym sygnałem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo