Nasi kandydaci do Łoskara 2008

  Nasi kandydaci do Łoskara 2008

  redakcja

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Łoskary to przyznawana od wielu lat doroczna nagroda Kuriera Lubelskiego, do której typujemy ludzi, którzy w minionym roku zapisali się jako bohaterowie największych gaf, wpadek, śmieszności i nonsensów. Mamy do rozdania tylko trzy statuetki. O tym, w czyje ręce trafią, zadecydują jak zwykle Czytelnicy Kuriera.
  Głosowanie w internecie i na kuponach drukowanych w gazecie zawsze bije rekordy popularności, choć Łoskary to przecież tylko zabawa. Zachęcamy do niej również w tym roku. Kupon będziemy drukować codziennie, uruchamiamy także głosowanie na stronie www.kurierlubelski.pl

  Przypomnijmy, że Łoskary co roku są tylko trzy, a kandydatów do ich otrzymania aż dziesięciu! Kto powinien je dostać - wskażą Państwo.
  Kupony w Kurierze będą ukazywały się do 16 stycznia. W ostatecznym rozrachunku liczyć się będzie każdy głos, który trafi do naszej redakcji do 17 stycznia do północy. W tym momencie zamkniemy również głosowanie na stronie www.

  Kupony wycięte z gazety należy składać w skrzynce, która jest umieszczona na redakcyjnej portierni przy ul. 3 Maja 14 lub przysyłać pocztą na adres redakcji. Wyniki zostaną ogłoszone w papierowym i inter-netowym wydaniu Kuriera Lubelskiego 19 stycznia br.

  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku najwięcej głosów zdobył Krzysztof Mikuła za wprowadzenie w MPK programu oszczędnościowego. Zaowocował on odmową dofinansowania w wysokości 120 zł zakupu kilku wieńców i zniczy dla kombatantów z 27. Wołyńskiej Dywizji AK, którzy wybierali się na groby poległych kolegów na Ukrainie.

  Drugie miejsce w ubiegłorocznym wyścigu zdobył wójt gminy Konopnica Mirosław Żydek. Na liście kandydatów do Łoskara znalazł się po tym, jak w czasie ostatnich wyborów samorządowych, dążąc do zwycięstwa, zgodził się na wpisanie na listę uprawnionych do głosowania ponad 300 dodatkowych osób.

  Trzeci Łoskar powędrował w ręce posła Platformy Obywatelskiej Janusza Palikota. Do nagrody wytypowaliśmy go po tym, jak podczas konferencji prasowej wystąpił z pistoletem w jednej i silikonowym penisem w drugiej ręce.

  Jak zwykle w łoskarowym głosowaniu w internecie nie stawiamy żadnych twardych reguł. Wybieramy spośród 10 kandydatur. Wśród osób, które prześlą do gazety kupony, rozlosujemy redakcyjne prezenty. A więc zaczynamy zabawę!

  1 3 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo