Pilka nożna: GKS Bogdanka lepsza od Stali Stalowa Wola (ZDJĘCIA)

Pilka nożna: GKS Bogdanka lepsza od Stali Stalowa Wola
Pilka nożna: GKS Bogdanka lepsza od Stali Stalowa Wola Jakub Hereta
W sobotę kolejny mecz kontrolny rozegrali piłkarze GKS Bogdanka. Pierwszoligowiec z Łęcznej pokonał przed własną publicznością występującą szczebel niżej Stal ze Stalowej Woli 1:0 (1:0). Jedynego gola strzelił Sebastian Szałachowski w 35 minucie.

- Widać było, że chłopaki są zmęczeni po ciężkich treningach w Szczyrku - mówi Piotr Rzepka, trener GKS Bogdanka. - Mieliśmy mnóstwo niecelnych podań, ale teraz mamy dwa tygodnie, żeby odzyskać świeżość i popracować nad techniką i taktyką. Stal postawiła nam twarde warunki, a mimo to udało nam się wygrać. To cieszy - dodaje Rzepka.

W środę (godz. 12.30) GKS Bogdanka zagra w Łęcznej z drugoligową Wisłą Puławy.

Warto dodać, że w ekipie Stali zagrał Przemysław Żmuda, były piłkarz Motoru Lublin.

GKS Bogdanka - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Bramka: Szałachowski 35
GKS (I połowa): Prusak - Stefańczyk, Kalkowski, Midzierski, Pielach, Zuber, Nikitović, Sołdecki, Renusz, Oziemczuk, Szałachowski; GKS (II połowa): Socha - Benkowski, Kalkowski, Wojdyga, Więzowski, Kotowicz (75 Kwiatkowski), Gamla, Ricardo, Mandrysz, Irie, Paluch (75 Kusiak
Stal: Wołoszyn - Bartkiewicz, Żmuda, Bogacz, Czarny, Horajecki, Kachniarz, Łanucha, Widz, Mikołajczak, Fabianowski. Ponadto grali: Getinger, Popielarz, Juda, Kantor, Sikorski, Argasiński, Sołek.