Sport

    Terminarz imprez sportowych

    Terminarz imprez sportowych

    Zdjęcie autora materiału

    Kurier Lubelski

    Piłkarki SPR Asseco Lublin w Puławach grają ze Słupią Słupsk, w Białej Podlaskiej rywalizować będą młodzi lekkoatleci.
    PIŁKA RĘCZNA

    Ekstraklasa kobiet: SPR Asseco BS Lublin - Słupia Słupsk, sobota, godz. 17, hala MOSiR w Puławach, al. Partyzantów 11. II liga kobiet, grupa III: Roxa Lublin - SPR II Lublin, niedziela, godz. 17.30, hala Globus w Lublinie, ul. Kazimierza Wielkiego 8. Międzynarodowy Turniej o Puchar Dziekana AWF w Białej Podlaskiej: sobota i niedziela, hala sportowa AWF, ul. Akademicka 2; Warszawianka - Kronon Grodno s. 18.30, AZS AWF Biała Podl. - AZS Radom s. 20, Kronon - AZS R. n. 10, AZS AWF - Warszawianka n. 11.45, Warszawianka - AZS R. n. 15, Kronon - AZS AWF n. 16.45.

    SIATKÓWKA

    III liga mężczyzn (eliminacje o wejście do II ligi): AZS PL Lublin - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 15.30, hala politechniki, ul. Nadbystrzycka w Lublinie, Cukrownik Lublin - Wolanka Wola Osowińska, sobota, godz. 16, hala Cukrowni, ul. Krochmalna w Lublinie, MKS Kraśnik - Agrotur Spiczyn, sobota, godz. 15, hala ZS nr 3, ul. Słowackiego w Kraśniku; III liga o miejsca 9-13: GLKS Jabłoń - Perła Telatyn, sobota, godz. 16, hala Gimnazjum w Jabłoniu.

    KOSZYKÓWKA

    II liga mężczyzn - grupa C: Start Lublin - MCKiS Jaworzno, sobota, godz. 17, hala MOSiR, Al. Zygmuntowskie 4. III liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podl. - Novum Lublin, niedziela, godz. 11.30, hala I LO w Białej Podl., Pogoń Puławy - Start II Lublin, niedziela, godz. 12, hala MOSiR w Puławach. Olimp Liga Koszykówki - I liga: Bracia Mrozik - TKKF Cukropol s. 17 (hala Start przy al. Piłsudskiego), Kom.pl - Stolmako Poniatowa s. 19 (hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich), Inwest-Dźwig Czuby - Farmed s. 20 (hala Start), Winiarnia u Dyszona - Kouba Koubala n. 17 (hala Start), Skarpa Nadar - AUX Matematyka n. 19 (hala Start), Alco - Zdrój MPWiK n. 20 (hala Start); II liga: Świd-Hurt - Żagiel n. 10 (hala SP 28 przy ul. Radości), CL Rodmos - Groszek Team n. 11 (SP 28), CSF - ADK Lublin n. 16 (hala Start), R. Evolution - Morfus n. 18 (hala Start), Hotel Korona - Refsteam n. 20 (hala MOSiR), Lever - WKS n. 21; III liga: Europ. Dom Spotkań - Fight Club s. 13 (hala Start), Jammers - Studio Urody s. 14 (hala Start), Bychowo - 10th s. 15 (hala Start), FC Pszczółka - AD Vision s. 19 (hala Start), Niezależni - Wioska n. 12 (SP 28), Mavericks - Polanica 2009 n. 13 (SP 28), Jur-And - Zgoners n. 13 (hala Start), Bachus Team - LUS n. 14 (hala Start), No To Co - Galwanex Skarpa n. 14 (SP 28), Polmak - RCEZ Betax n. 15 (hala Start); Liga Maxi: LCS MOSiR - Zdrój MPWiK s. 16 (hala Start), Lubzel - Lift Senior s. 18 (hala Start), Lancet - Matematyka s. 20 (hala MOSiR), Auto Sikira - Kangur s. 21 (hala MOSiR).

    LEKKOATLETYKA

    Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Młodzieżowców: sobota, godz. 13, hala Instytutu Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej.

    TENIS STOŁOWY

    III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów: sobota, godz. 9, hala SP w Woli Osowińskiej.

    PIŁKA NOŻNA HALOWA

    I Turniej Halowy im. Macieja Famulskiego: dla chłopców z rocznika 2000 i młodszych, niedziela, godz. 8.30, hala MOSiR W Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4. I Wojewódzki Halowy Turniej Piłkarski dla Trenerów o Puchar Prezesa LZPN: sobota, godz. 9, Miejska Hala Sportowa w Chełmie; udział wezmą po dwie reprezentacje z okręgów Biała Podlaska, Lublin, Zamość, Chełm, w kategoriach do 35 lat, powyżej 35 lat. I Zimowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Puławy: (wszystkie mecze w sobotę), TKKF Puławy - Hrubieszów, Policja Puławy - Kazimierz Dolny 10, Kozienice - Radom, Lublin - Stężyca 10.35, TKKF Puławy - Kozienice, Policja Puławy - Stężyca 11.10, Radom - Hrubieszów, Lublin - Kazimierz Dolny 11.45, TKKF Puławy - Radom, Policja Puławy - Lublin 12.20, Hrubieszów - Kozienice, Stężyca - Kazimierz Dolny 12.55, półfinały 13.30, finały 14.05; boisko ze sztuczną nawierzchnią MOSiR w Puławach. TKKF Omega: Skok Chmielewskiego - Niecała s. 17.30, Uniwersytet Przyrodniczy - ZSK im. Św. Teresy s. 18, FC Kumple - Politechnika Lubelska s. 18.30, Budmix - Osada s. 19, NSZZ Solidarność - LBN Squad s. 19.30, Urząd Miasta - Sport Pub Rapid s. 20, OBI - Śródmieście s. 20.30, Urząd Miasta - FC Kumple n. 16, Skok Chmielewskiego - OBI n. 16.30, Niecała - Uniwersytet Przyrodniczy n. 17, AŚL - Lisie Rabusie n. 17.30, Politechnika Lubelska - Śródmieście n. 18, Sport Pub Rapid/Urząd Miasta - OZB Tatay n. 18.30, NSZZ Solidarność/LBN Squad - Dialogo n. 19, Budmix/Osada - Carrefour n. 19.30, Lybero - Sławinek n. 20; wszystkie mecze w hali Politech- niki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka. TKKF Róża - ekstraklasa: Sport Pub Rapid - MPWiK s. 18, Tifosi - Auto-Euro s. 18.50, P.B. Filar - Taxi s. 19.40, UMCS - Widok s. 20.30, Mewa - Politechnika s. 21.20, Widok - Metal Mark n. 15.30, Zdzichtex - UMCS n. 16.20, Mewa - Taxi n. 17.10, UP - Tifosi n. 18; I liga: Niemce - FC Ruta s. 14.30, Resory - KUL s. 15, Fenix Kentucky - LSM s. 17, Real - Solidarność s. 17.30, WSPA - KUL n. 11.30, Sławinek - Centrum Poczty n. 12, Real - Resory n. 14, Darzłom - Syrius n. 15; II liga: Marmota - Ignaś s. 15.30, Starówka - Vip International s. 16, Glazura Królewska - Speed Car n. 9, PHU PAD-BUD - Team Piotrowice n. 12.30, BKS - Stokrotka n. 13, Inferno - WSSP n. 18.50; III liga: Pekao - Rets s. 16.30, Gamerc - Nowy Świat n. 8.30, Hap. Armatura - LUBFARM Lublin n. 9.30, Solid Security - Soccer n. 10, MPK - TEAM n. 10.30, Solid Security - Merco TC n. 11, Polifonia Galata - Schen-ker n. 13.30, Schenker - Rets n. 14.30; wszystkie mecze w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Chodźki.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w eliminacjach Ligi Europy zagra czwarta drużyna
    1 Legia Warszawa Live 37 43 21 10 6 70-32
    2 Piast Gliwice Live 37 40 20 9 8 60-45
    3 Zagłębie Lubin Live 37 38 17 9 11 55-42
    4 Cracovia Live 37 36 16 10 11 66-50
    5 Lechia Gdańsk Live 37 32 14 10 13 53-44
    6 Pogoń Szczecin Live 37 30 12 17 8 43-43
    7 Lech Poznań Live 37 27 14 6 17 42-47
    8 Ruch Chorzów Live 37 21 11 8 18 40-60
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Wisła Kraków Live 37 32 12 15 10 61-45
    2 Śląsk Wrocław Live 37 31 12 12 13 41-46
    3 Jagiellonia Białystok Live 37 28 13 6 18 46-62
    4 Korona Kielce Live 37 27 10 15 12 39-45
    5 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 26 10 12 15 39-50
    6 Górnik Łęczna Live 37 24 10 9 18 40-53
    7 Górnik Zabrze Live 37 23 6 18 13 38-51
    8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 37 20 9 12 16 45-63
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk i Ruch Chorzów zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych
    1 Legia Warszawa Live 30 60 17 9 4 58-28
    2 Piast Gliwice Live 30 58 17 7 6 49-36
    3 Pogoń Szczecin Live 30 46 10 16 4 36-30
    4 Zagłębie Lubin Live 30 45 12 9 9 41-37
    5 Cracovia Live 30 45 12 9 9 57-42
    6 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 37-38
    7 Lechia Gdańsk Live 30 38 10 9 11 45-37
    8 Ruch Chorzów Live 30 38 11 6 13 37-46
    9 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 30 38 9 11 10 37-46
    10 Korona Kielce Live 30 37 9 10 11 32-37
    11 Wisła Kraków Live 30 36 8 13 9 45-35
    12 Jagiellonia Białystok Live 30 35 10 5 15 37-54
    13 Śląsk Wrocław Live 30 34 8 10 12 28-37
    14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 30 33 8 9 13 33-43
    15 Górnik Łęczna Live 30 31 8 7 15 30-43
    16 Górnik Zabrze Live 30 25 4 14 12 33-46