Kobieta pobiła partnera i synka. Chce dobrowolnie poddać się...

Kobieta pobiła partnera i synka. Chce dobrowolnie poddać się karze

Marcin Koziestański

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

Kobieta pobiła partnera i synka. Chce dobrowolnie poddać się karze

©policja

Prokuratura Rejonowa w Chełmie skierowała do Sądu Rejonowego w Chełmie akt oskarżenia przeciwko Katarzynie K., oskarżonej o pobicie własnego dziecka. 18-miesięczny Gabriel miał m.in. pękniętą śledzionę.
Kobieta pobiła partnera i synka. Chce dobrowolnie poddać się karze

©policja

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 czerwca tego roku, podczas awantury w jednym z mieszkań w Chełmie.

- 25-letnia matka usłyszała w tej sprawie dwa zarzuty. Katarzyna K. została oskarżona o to, że spowodowała uszczerbek na zdrowiu swojemu dziecku i konkubentowi. Kobieta raziła partnera paralizatorem, biła i drapała, tym samym powodując także urazy u swojego dziecka, które znajdowało się na rękach mężczyzny. Biła dziecko po głowie i korpusie, powodując pęknięcie śledziony oraz powierzchowne urazy głowy i nosa dziecka - mówi Marzenna Kucińska z Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

Drugi zarzut dotyczył zmuszania konkubenta, aby ten nie zawiadamiał policji o awanturze, która miała miejsce w ich mieszkaniu.
- Miała zabrać konkubentowi telefon komórkowy i rzucić nim o ziemię. Chciała w ten sposób powstrzymać go przed interweniowaniem na policji - dodaje prokurator Kucińska.

Katarzyna K. przyznała się do zarzucanych jej czynów. - Złożyła też obszerne wyjaśnienia i poprosiła o dobrowolne poddanie się karze - mówi Kucińska.

Kobieta otrzymała dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Piotr P., 25-letni konkubent Katarzyny K., ma w tej sprawie status zarówno pokrzywdzonego, jak i świadka. Oboje byli już notowani przez policję. Chodziło o kradzieże oraz przestępstwa narkotykowe.

Niedługo ruszy proces kobiety. Grozi jej do pięciu lat za kratkami.

Komentarze (3)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Te problemy i patologie znikną

Hassan zwany przystojnym (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

To wszystko świadczy to o upadku świata zagniłego zachodu, tu nie ma nawet mężczyzn godnych tego miana a kobiety nie znają swego miejsca i są niewychowane jak trzeba. Ale będą, są już w drodze...rozwiń całość

To wszystko świadczy to o upadku świata zagniłego zachodu, tu nie ma nawet mężczyzn godnych tego miana a kobiety nie znają swego miejsca i są niewychowane jak trzeba. Ale będą, są już w drodze dobrzy ludzie, czekam na dwóch moich braci krwi i wielu innych w wierze. Kobiety w Polsce już nie będą złe a występek i niemoralność zniknie. Pozdrawiam wiernych!zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
MATKA POLKA

Men (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Musi najpierw urodzić to drugie za 500pln.Na razie czeka na wyniki wyborów.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
za chwile

Ju (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6

taka matka 500 zł co miesiąc od państwa dostanie !

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

O tym się mówi

Wideo