Niemożliwe jest możliwe

  Niemożliwe jest możliwe

  ART

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Ona jest instruktorką sztuki walki. On kompozytorem muzyki sakralnej. Czy jest szansa, żeby byli razem? W polskiej komedii wszystko jest możliwe! Nie wierzycie?
  Nowy film duetu Konecki - Saramonowicz, twórców "Testosteronu" i "Lejdis", największych polskich hitów ostatnich lat, opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia.

  Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy". Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że się wydaje, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem.
  Ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki kravmaga, on - kompozytorem muzyki sakralnej. Ją fascynuje ruch feministyczny, on pochodzi z katolickiej rodziny, jego wujem jest ojciec Leon (Bronisław Wrocławski), bardzo wpływowy duchowny, a ciotką niezwykle konserwatywna Teresa Wodzień (Danuta Stenka). Ona - po wieloletnim romansie z żonatym dziennikarzem telewizyjnym Norbertem Plesicą (Tomasz Karolak) - związana jest z przywódczynią polskich feministek Klarą Rojek (Iza Kuna), on - po fiasku narzeczeństwa z reżyserką dźwięku Kasią (Magdalena Różczka) - trwa w samotności. Ona wreszcie - wbrew swojej woli - musi zagrać w filmie erotycznym, on zaś dostaje propozycję, która nawet obojętnego religijnie człowieka wprawiłaby w konsternację...

  Wydaje się, że tych dwoje nie ma żadnych szans, by kiedykolwiek być ze sobą. Jednak los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe. Czy Luna i Kostek będą umieli to wykorzystać?

  W najnowszej, podobno ostatniej realizowanej wspólnie komedii Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza zobaczymy także rój gwiazd: Krzysztofa Globisza, Daniela Olbrychskiego, Tomasza Kota, Marię Seweryn, Kubę Wojewódzkiego, Kingę Preis i Macieja Kozłowskiego.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo