Grypa wydłużyła kolejki przy kasach

  Grypa wydłużyła kolejki przy kasach

  Michał Oksiński

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  - Kolejki do kas w supermarkecie, w którym robię codzienne zakupy, są zdecydowanie za długie - uważa pani Marta. Dyrekcja tłumaczy, że to efekt braków kadrowych, bo wielu pracowników dopadły przeziębienia i grypa.
  Nasza Czytelniczka jest klientką sklepu Carrefour przy al. Jana Pawła II. Kilkakrotnie była świadkiem awantur klientów, których zdenerwowało długie czekanie przy kasach. - Na sześć kas były otwarte tylko dwie. Przy jednej z nich ustawiło się 34 klientów. Przy drugiej ogonek był równie długi. Do takich sytuacji dochodzi zwłaszcza w piątki i soboty. Ekspedientki mimo awantur klientów starają się zachowywać profesjonalnie - opowiada pani Marta i dodaje, że supermarkety powinny radzić sobie z weekendowymi kolejkami lepiej organizując pracę.


  Dyrekcja supermarketu za- uważa problem. - Klienci faktycznie mogli ostatnio odczuć niedogodności związane z długimi kolejkami do kas. Były one spowodowane tym, że w miesiącach zimowych wzrasta liczba zwolnień lekarskich, co sprawiło, że mieliśmy problemy z pełną obsadą kas w sklepie - wyjaśnia Maria Cieślikowska, dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska.

  Sytuacja ma się poprawić, bo sklep zatrudnił właśnie dwie nowe osoby do pracy w dziale kas.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo