Niech koty długo żyją!!!

  Niech koty długo żyją!!!

  Artur Borkowski

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  - Życzmy w Dniu Kota wszystkim naszym czworonożym przyjaciołom i przyjaciółkom, żeby żyli jak najdłużej. Aby rzadko spotykały na swojej drodze psy, nie mówiąc już o samochodach - napisała pani Maria Gdańska.
  Do wielu zdjęć, które przysłaliście Państwo do redakcji (za wszystkie bardzo dziękujemy!), dołączyliście opisy miłości łączącej Was z sierściuszkami. Dzięki Czytelnikom Kuriera małe i duże koty, rasowe i dachowce znalazły dach nad głową i miski z mlekiem. Wielu potrzebny był lekarz i mnóstwo pigułek, niektóre po wielu latach bycia z człowiekiem trafiły do kociego nieba. Ale jeszcze więcej mruczy, drapie, podnosi do góry ogon i godzinami śpi w różnych miejscach, wśród ludzi, którzy po prostu kochają koty za to, że są na świecie od tysięcy lat.


  I jeszcze jedna ważna kwestia, którą Czytelnicy poruszyli w korespondencji do Kuriera. Świętując Dzień Kota, nie zapominajmy o wszelkiej maści i urody Mruczkach, które żyją na ulicy albo w schroniskach. Wystarczy odrobina serca, dobrej woli, żeby ocalić kudłate życie, uczynić go choć trochę lepszym. Ten adres warto zapamiętać: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, ul. Metalurgiczna 5, tel. (0-81) 466-26-42, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14, w niedziele od 11 do 14. W schronisku czeka na adopcję ponad 250 kotów!

  A od czasu do czasu zajrzyjcie Państwo na stronę www.fundacjafelis.pl

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo