Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Subiektywny przegląd tego, co kto powiedział

  Subiektywny przegląd tego, co kto powiedział

  Kuba Olchowski

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Blogi, czyli internetowe dzienniki czytane nie tylko przez nastolatków, robią dziś zawrotną karierę. Opowiadać mogą o czymkolwiek. Stwórzmy więc krótki, subiektywny miniblog polityczno-społeczny.
  Paweł Kowal, na pierwszy rzut oka jeden z rozgarniętych członków PiS, oznajmił, że ministrom spraw zagranicznych przemówienia zawsze piszą urzędnicy, tylko pani Fotyga pisała sobie sama. To akurat było widać i słychać, na pierwszy rzut oka. I ucha.

  Funkcjonariusze ABW wedle nowych rozkazów mają się elegancko nosić. Widocznie obecnie są obdarci. Komentarza do sprawy nie będzie - rzeczniczka prasowa ABW nie ma czasu. Z racji swoich obowiązków służbowych. Słusznie. Od kiedy to rzecznicy prasowi zajmują się odpowiadaniem na pytania dziennikarzy?

  Julia Pitera trzeźwo zauważa, że do patrolowania miast najlepiej nadają się piesze patrole policji. Też słusznie. Pod warunkiem jednak, że w budżecie nie zabraknie środków, by zakupić dla nich halabardy.

  CBŚ zatrzymało kolejnego podejrzanego w sprawie śmierci Olewnika. Wedle prokuratury zatrzymany spędzi w areszcie co najmniej trzy miesiące. No, nie szarżujmy tak, jak wiemy może się zdarzyć, że będzie tam znacznie krócej…

  Za granicą zdarzyło się nieszczęście. Pewna pani z Ameryki straciła miejsce w Księdze rekordów Guinnesa, bo jej nieobcinane od 1979 roku paznokcie, o łącznej długości ośmiu i pół metra, połamały się. Kiedyś ludzi, wygadujących lub wyczyniających głupoty, uważano za lokalnych świątków, palono na stosach, ewentualnie zamykano w odosobnieniu. Dzisiaj ich nazwiska znajdują się w specjalnej księdze.

  Polski obywatel, Jan Maria R., wraz z żoną Nelly R., zostali brutalnie potraktowani przez okropne Helgi z Lufthansy. A może z Luftwaffe? A stacje radiowe nadają reklamę, z której wynika, że "Lufthansa - najlepszy sposób na latanie". No i przekonujemy się, jak reklamy nas okłamują.

  Większość polskich obywateli uważa, że minister Andrzej Czuma powinien odejść, bo nie spłacał kredytów. Zadziwiające, zważywszy, że jeszcze niedawno z woli polskich obywateli w Sejmie zasiadali członkowie Samoobrony. A też nie spłacali kredytów.

  A kilku obywateli Lublina dokonało niemożliwego i podprowadziło wojsku cztery czołgi. Ich nazwiska powinny się znaleźć w specjalnej księdze.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo