Zarząd LKP Motor w sprawie stadionu

  Zarząd LKP Motor w sprawie stadionu

  Zdjęcie autora materiału

  Kurier Lubelski

  - Z dużym niesmakiem i zdziwieniem przeczytaliśmy środowy artykuł zamieszczony na stronie tytułowej Kuriera Lubelskiego pt. Terror pseudo-kibiców.
  Faktycznie, w poniedziałek 16 lutego, do Zarządu LKP Motor Lublin wpłynęło pismo prezesa Tomasza Chmury o jego rezygnacji z pełnionej funkcji oraz z członkostwa w Zarządzie.

  Stanowczo jednak zaprzeczamy jednoznacznej i tendencyjnej wymowie tego artykułu, bo wprawdzie konflikt prezesa z kibicami był powszechnie znany, ale ważniejszy był i jest problem z pozyskiwaniem sponsorów oraz wdrożeniem sprawnej i funkcjonalnej organizacji klubu, co przy szczupłości środków, jakimi dysponujemy, jest kwestią zasadniczą.


  Artykuł do monstrualnych rozmiarów wyolbrzymia presję kibiców na kierownictwo klubu, stwarzając zafałszowany obraz działający na szkodę Motoru i zniechęcając przez to do współpracy potencjalnych naszych darczyńców.

  Jesteśmy przekonani, że właśnie w tak trudnej sytuacji, w jakiej się znajdujemy, prawdziwi kibice naszej drużyny swoim zachowaniem na stadionie, swoim gorącym, kulturalnym dopingiem dowiodą, iż marka Motor ma wartość, która potrafi pozytywnie zjednoczyć siły, by doprowadzić do przezwyciężenia istniejących kłopotów, a ligowy mecz ze Stalą Stalowa Wola będzie prawdziwą demonstracją tej jedności wszystkich, którym na sercu leży dobro Motoru z Lublina.

  Zarząd LKP Motor Lublin

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo