Ostatnia próba przed studniówką z You Can Dance

  Ostatnia próba przed studniówką z You Can Dance

  Maria Krzos

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Dziś o godz. 19 w hali MTL rozpocznie się najbardziej oczekiwana studniówka sezonu. Poloneza zatańczą uczniowie III LO im. Unii Lubelskiej oraz zaproszeni przez nich goście. "Oscarowa Gala Studniówkowa" to efekt zwycięstwa tej szkoły w konkursie telewizji TVN "Studniówka z You can dance". Wczoraj odbyła się ostatnia próba przed właściwym balem.
  - Mam nadzieję, że III LO zaprezentuje się jako szkoła potrafiąca bawić się godnie i z kulturą - mówi Anna Suszyna, dyrektor “Unii". - Chciałabym, aby rodzice i uczniowie po balu mogli mieć satysfakcję z tego, że opłacił się cały wysiłek, który włożyli w jego organizację.

  Na studniówce III LO wystąpią tancerze z telewizyjnego show "You can dance - Po prostu tańcz". "Unia" tej nocy wyprzedzi również Hollywood w rozdawaniu Oscarów. Przyjaciele szkoły i nauczyciele otrzymają własne statuetki, 24 godziny wcześniej niż słynne gwiazdy kina.

  Wczorajsza próba była generalnym sprawdzianem przed dzisiejszym balem. Ralację z imprezy będziecie mogli przeczytać w poniedziałkowym "Kurierze".

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo