Sport

Tenis stołowy: Pięć medali zawodników z naszego regionu na...

Tenis stołowy: Pięć medali zawodników z naszego regionu na MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty

PUKUS

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

Tenis stołowy: Pięć medali zawodników z naszego regionu na MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Dwa złote i trzy srebrne medale – to dorobek reprezentantów z naszego regionu w zakończonych w Sandomierzu 25. Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym.
Tenis stołowy: Pięć medali zawodników z naszego regionu na MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty
W kategorii 51-60 lat, złoty medal wywalczył Andrzej Głodek (Kłoczew). Na najwyższym stopniu podium stanął również Adam Rozwadowski ze Szczebrzeszyna, rywalizujący w kat. 61-70 lat.

Srebrne krążki padły łupem Krzysztofa Barszcza z Lubartowa w kat. 41-50 lat, Marcina Grzyba, reprezentanta Błękitnych Leopoldów w kat. zrzeszeni oraz drużynowo okręgowi lubelskiemu w składzie Artur Rachański (Tomaszów Lubelski), Marcin Grzyb, Krzysztof Barszcz i Adam Rozwadowski.


Sprawdź nasz serwis sportowy:


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Ekstraklasa

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w eliminacjach Ligi Europy zagra czwarta drużyna
1 Legia Warszawa Live 37 43 21 10 6 70-32
2 Piast Gliwice Live 37 40 20 9 8 60-45
3 Zagłębie Lubin Live 37 38 17 9 11 55-42
4 Cracovia Live 37 36 16 10 11 66-50
5 Lechia Gdańsk Live 37 32 14 10 13 53-44
6 Pogoń Szczecin Live 37 30 12 17 8 43-43
7 Lech Poznań Live 37 27 14 6 17 42-47
8 Ruch Chorzów Live 37 21 11 8 18 40-60
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Wisła Kraków Live 37 32 12 15 10 61-45
2 Śląsk Wrocław Live 37 31 12 12 13 41-46
3 Jagiellonia Białystok Live 37 28 13 6 18 46-62
4 Korona Kielce Live 37 27 10 15 12 39-45
5 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Live 37 26 10 12 15 39-50
6 Górnik Łęczna Live 37 24 10 9 18 40-53
7 Górnik Zabrze Live 37 23 6 18 13 38-51
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 37 20 9 12 16 45-63
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk i Ruch Chorzów zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych
1 Legia Warszawa Live 30 60 17 9 4 58-28
2 Piast Gliwice Live 30 58 17 7 6 49-36
3 Pogoń Szczecin Live 30 46 10 16 4 36-30
4 Zagłębie Lubin Live 30 45 12 9 9 41-37
5 Cracovia Live 30 45 12 9 9 57-42
6 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 37-38
7 Lechia Gdańsk Live 30 38 10 9 11 45-37
8 Ruch Chorzów Live 30 38 11 6 13 37-46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 30 38 9 11 10 37-46
10 Korona Kielce Live 30 37 9 10 11 32-37
11 Wisła Kraków Live 30 36 8 13 9 45-35
12 Jagiellonia Białystok Live 30 35 10 5 15 37-54
13 Śląsk Wrocław Live 30 34 8 10 12 28-37
14 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Live 30 33 8 9 13 33-43
15 Górnik Łęczna Live 30 31 8 7 15 30-43
16 Górnik Zabrze Live 30 25 4 14 12 33-46