Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Apetyt rośnie w miarę jedzenia?

  Apetyt rośnie w miarę jedzenia?

  Aleksandra Dunajska

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  450 zł podwyżki? Wielu mieszkańców Lubelszczyzny o takiej "dokładce" do pensji może tylko pomarzyć. Tymczasem pracownicy Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej nie tylko pomarzyli, ale też postanowili o realizację swoich pragnień powalczyć.
  Mimo że już dziś zarabiają sporo powyżej średniej - nie tylko lubelskiej, ale też nawet krajowej i obowiązującej w ich branży. Związkowcy najpierw chcieli zwiększenia płac o tysiąc złotych netto, później, co im się chwali, poszli na ustępstwa i zaproponowali 450 zł brutto. Kiedy zarząd spółki mimo wszystko powiedział "nie" weszli z pracodawcą w spór zbiorowy. Ktoś może powiedzieć - trudno im się dziwić. Przecież do podwyżkowych żądań różnych grup zawodowych zdążyliśmy się już przyzwyczaić. A skoro LPEC funkcjonuje dobrze i przynosi zyski, dlaczego załoga spółki ma się nie upominać o swoje?

  Zgaduję jednak, że odpowiedź znają wszyscy mieszkańcy Lublina, którym przychodzi się składać na pensje pracowników LPEC (także na te ewentualnie wyższe). Warto więc może zapytać związkowców, czy nie zagalopowali się w swoich żądaniach?

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo