Zatrzymany z tysiącem porcji amfetaminy

  Zatrzymany z tysiącem porcji amfetaminy

  oprac. MOUL

  Aktualności

  Aktualności

  Wczoraj łukowscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas przeszukania jego samochodu funkcjonariusze odnaleźli tysiąc porcji amfetaminy.
  - Mężczyzna był poszukiwany od 24 godzin. Miał trafić do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności za grożenie innej osobie przestępstwem - wyjaśnia podinsp. Andrzej Biernacki, oficer prasowy KPP Łuków.

  Ustalono, że poszukiwany może pojawić się we własnym mieszkaniu i może mieć przy sobie narkotyki.

  - Policjanci czekali na mężczyznę przed jego mieszkaniem. Po kilkudziesięciu minutach zauważyli jak na parking wjeżdża samochód, w którym siedzi. Funkcjonariusze zablokowali wyjazd z parkingu i zatrzymali poszukiwanego - relacjonuje podinsp. Andrzej Biernacki.

  Mężczyzna podczas zatrzymani był agresywny. Został obezwładniony. Podczas przeszukania samochodu w bagażniku pod kołem zapasowym policjanci odnaleźli 1000 porcji amfetaminy.

  - Ustalamy skąd mężczyzna miał narkotyki i czy nie zajmował się ich rozprowadzaniem. Tomasz C. po przesłuchaniu zostanie przewieziony do zakładu karnego. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje podinsp. Andrzej Biernacki.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo