Ukradł kartę, wypłacił pieniądze i wpadł

  Ukradł kartę, wypłacił pieniądze i wpadł

  oprac. MOUL

  Aktualności

  Aktualności

  Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież karty bankomatowej. 26-latek wpadł po dokonaniu wypłaty w jednym z bankomatów.
  - Wczoraj do Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej zgłosił się 51-letni mężczyzna. Twierdził, że skradziono mu kartę bankową, z której złodziej wypłacił 470 zł. Mężczyzna o kradzieży dowiedział się dopiero w banku, gdzie poszedł, aby zablokować kartę. Z monitoringu przemysłowego banku jasno wynikało, że wypłaty dokonał znany mu z widzenia mężczyzna - wyjaśnia podkom. Cezary Grochowski, oficer prasowy KMP Biała Podlaska.


  Zatrzymany przez policjantów 26-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak ustalili policjanci przychodził do mieszkania ciotki. W połowie lutego znalazł leżącą na schodach kartę bankową należącą do lokatora wynajmującego u niej mieszkanie.

  - W dogodnej chwili przeszukał rzeczy osobiste mężczyzny i znalazł kopertę z pinem karty. Skradzione pieniądze wydał na doładowanie konta w swoim telefonie i alkohol - dodaje podkom. Cezary Grochowski.

  W trakcie przesłuchania złodziej mocno żałował popełnionego czynu. Solennie zapewniał, że więcej cudzej rzeczy w życiu już nie ruszy. Sąd i kara jednak go nie ominą.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo