Multimedialny zestaw Zenona O.

  Multimedialny zestaw Zenona O.

  oprac. MOUL

  Aktualności

  Aktualności

  27-letni mężczyzna, usiłował wynieść z hipermarketu w Lublinie schowany pod kurtką telewizor LCD. Został zatrzymany. Jak się okazało w swojej piwnicy zgromadził sprzęt do multimedialnej rozrywki: dwie konsole, kilka gier do nich, słuchawki... i okulary słoneczne.
  - Zenon O. został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Telewizor o wartości blisko 1400 złotych wrócił na sklepową półkę. Funkcjonariusze, podczas sprawdzania zatrzymanego w policyjnej bazie danych ustalili, że jest on poszukiwany - dodaje sierż. Anna Smarzak z zespołu prasowego KWP Lublin.

  Eskortowany Zenon O. ku zaskoczeniu policjantów w pewnym momencie pochwalił się, że to nie pierwsza jego kradzież. Ma ich na koncie więcej.

  I faktycznie miał.

  - Funkcjonariusze zawrócili samochód udając się do jego miejsca zamieszkania. Tam w piwnicy znaleźli skradzione łupy, m.in. dwie konsole do gry, słuchawki, okulary przeciwsłoneczne oraz płyty DVD. Mężczyzna przyznał, że przedmioty te skradł przed kilkoma tygodniami z różnych centrów handlowych w Lublinie - dodaje sierż. Anna Smarzak.

  Policjanci zabezpieczyli skradzione przedmioty. Ustalili miejsca, z których zostały skradzione. Łączna ich wartość to ponad 2,5 tys. złotych.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo