Kandydaci PO do europarlamentu

  Kandydaci PO do europarlamentu

  BM

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Henryka Strojnowska, wicewojewoda lubelski, znalazła się na czele listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej. Zaraz za nią uplasował się obecny europoseł Zbigniew Zaleski. Z numerem trzy wystartuje w wyborach Mateusz Orzechowski, radny województwa i wydawca sieci lokalnych tygodników.
  W dziesiątce kandydatów do europarlamentu, które figurują na liście lubelskiej Platformy, znaleźli się również: Marek Flasiński (członek zarządu województwa), Agnieszka Orzeł-Depta (z-ca burmistrza Kraśnika), Bogdan Kawałko (dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Wojewódzkim), Stanisław Romanowski (kierownik delegatury LUW w Białej Podlaskiej), Jan Wójtowicz (wicestarosta tomaszowski), Mariusz Kowalczuk (miejski radny Chełma) oraz Daniel Dragan (sekretarz regionu lubelskiego stowarzyszenia "Młodzi Demokraci").

  Na liście rezerwowej znalazł się obecny dyrektor Departamentu Sekretarza Miasta Lublin - Krzysztof Łątka. Wybory do PE odbędą się 7 czerwca.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo