Zalew chce przciągnąć golf

  Zalew chce przciągnąć golf

  JAXA

  Aktualności

  Aktualności

  Wraca pomysł budowy akademii do gry w golfa nad Zalewem Zemborzyckim. Jutro projektem oddania w dzierżawę terenów przy ul. Osmolickiej i Żeglarskiej zajmą się miejscy radni. - To pomysł na ciekawe uzupełnienie istniejącej już tam oferty rekreacyjnej - przekonywał Jan Gąbka, radny niezrzeszony.
  W uchwale wskazuje się 16 ha, czyli cały teren, którym dysponuje tam MOSiR. - Dziwne, tam są przecież baseny, obiekty MOSiR. Po co one przyszłym dzierżawcą, którzy mają zająć się golfem? - dociekał Grzegorz Puszkarski, prezes Pierwszego Lubelskiego Klubu Golfowego.

  - Nikt nie mówi o oddaniu w dzierżawę wszystkich tych parceli. W grę wchodzi tylko część nieruchomości. MOSiR precyzyjnie wskaże w przetargu zarówno powierzchnię jak i usytuowanie działki - tłumaczył Andrzej Wojewódzki, dyr. Wydz. Gospodarowania Mieniem UM Lublin.

  Golfiarze chcieli przejąć ten teren bezpłatne. Zabiegali o to dwa lata. - Będziemy walczyć o tę nieruchomość. O ewentualnym przystąpieniu od przetargu zdecydujemy po zapoznaniu się z warunkami, na których ma się on odbyć - stwierdził Puszkarski.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo